Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is piszkálják a cuccait...

Nektek is piszkálják a cuccaitokat a fürdőszobában a családtagok?

Figyelt kérdés

elegem van belőle hogy mindent a szobámban kell tartani :(

múltkor találtam egy régi üveg szappanadagolót..kb fél éve ott volt a konyhában (!) a mosogató alatt senkinek nem kellett üres volt..

beletöltöttem a neutrogena arclemosómat, (ami egyébként jó drága cucc................) mondom mert pumpás könnyebb lesz úgy kinyomni ugye..erre múltkor keresem,nem találom, meg benyúltam ablakmosóért a mosogató alá, mit látok , ott van az üveg a mosogató alatt kiöntve , kimosva..továbbra sincs használva semmire, csak odalett rakva vissza..rákérdezek , minek kellett kiönteni? mert gusztustalan volt benne az a trutymó, és mi volt az????????????????? mondom pattanástalanító arclemosó és mondom jó drága volt.., erre minek veszek olyan drágát..azért vettem mert ez legalább tényleg használ..és nagyon sokáig elég lett VOLNA! :S annyira utálom a családomat..nem igaz hogy nem lehet tiszteletben tartani más dolgait..


2012. jún. 9. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam még a szobámba is biztos durkálnak,mert ha véletlenül kint hagyok x ftot akkor mondják hogy adjak már nekik ennyi meg ennyi pénzt,még akkor is kérik a pár száz forintot hagyok ott.
2012. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem a bátyám lenyúlja az arckrémeimet, bőrradírt, de még az alapozómat is néha :S


ennél jobban csak azt utálom, amikor véletlen elől hagyom a borotvámat, vagy szempillaspirált és örökre eltűnik :( a szüleim rendmániások és nem igaz, nem bírnak szólni h tegyem el a cuccaimat hanem eltűntetik és csak hónapok múlva kerül elő...

2012. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező családja, menjetek melegebb éghajlatra! miért kell piszkálni a más cuccát?


Kérdező, te meg öntsd ki apád sörét, és mondd azt, hogy ó bocsi, azt hittem már nem kell, a többieknél is önts ki valamit, aztán megtanulják.

2012. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szólhattál volna nekik, hogy mi van benne, akkor nem öntötték volna ki, és nem lennének ilyen problémáid...
2012. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

címkézd fel a cuccaid a fürdőszobában.

Hogy mit tartalmaz.

2012. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen problémáim velük. A húgom mindig elhasználja a tusfürdőmet, samponomat, hajbalzsamot. Én soha nem használok semennyit az ő cuccából. Ő viszont hétvégére hazajön a koleszból, elfürdi fél flakon tusfürdőmet egyszerre, én meg vehetek másikat. A samponokat, balzsamokat már a szobámban tartom, meg gyakorlatilag az arclemosón és a tusfürdőn kívül mindent. Mondjuk oda is bemegy és használja a korrektoromat, elviszi a hajszárítómat, amit utána a szobájából a földről szedek össze a kupacok alól, miközben be van dugva... De hiába beszélek neki. Mindig azzal jön ha mondom neki, hogy vegyen magának, hogy van, de a koleszban hagyta. Anyám meg engem csesz le, hogy adjak már neki, milyen irigy vagyok.

Apám meg a másik. Ő nyilván nem használja el a dolgaimat, de ha már kevés van benne kidobálja. Még simán lehet benne akár egy hétre elegendő krém (mondjuk arclemosóban), néha fogja és kidobja, nem foglalkozik vele. Mondjuk más cuccokkal is ezt csinálja. Múltkor a vadi új kosár virágkaspómat dobta ki, mert nem kell szemétnek - szerinte. A karácsonyi ajtókoszorút is a kukából szedtem ki. Ez is idegesítő.

2012. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan gáz családok vannak, aztán meg csodálkoznak, hogy a gyerek lelép valami puruttya bunkóval egy lepukkant albérletbe.
2012. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg a multkorába észre vettem, h a fogkefémet hasznàljàk!!! Nem egyszer dührohamot kaptam ez miatt! De mégis ugy döntöttem, h jobban jàrok ha minden cuccom a szobámban tartom.
2012. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ilyen volt nálunk is, fogkeféimet használta már húgom is, meg fater (akik köztudottan nem mosnak fogat, brr...), én meg dobhattam ki a fenébe már vadiúj fogkefémet (miért pont akkor jött rájuk a fogmosás vuze...), mert azzal, ha kifőzöm se fogok többet fogat mosni... Egyébként én is mindent a szobámban tartok, és bár régebben módi volt, hogy bejöttek és kivittek/elvittek kéretlenül - meg barom fater bejön, elkezd turkálni, köpninyelni nem tudok, valami kamu szärt keresett, mondom nincs itt, de nem úgy illendő, hogy előbb megkérdezed, hogy nálam van-e?! Na, én voltam a genya. és volt pofája azt mondani, hogy ez nem az ÉN szobám, hanem a MI szobánk, mert ugye ő fizeti a számlát... hát a büdösjóqrvamindenségit! Szóval azóta minden cuccom a szobámban, ha lehet, szobát zárjátok be /magatokra, vagy amint elmentek. Velem azért sem mernek már cicózni, mert megelégelve a dolgokat csípőből elküldök mindenki melegebb éghajlatra korra/nemre függetlenül.
2012. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!