Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, a frufrutokat mindig...

Lányok, a frufrutokat mindig a fodrásszal vágatjátok, vagy otthon csináljátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha már le van vágva a frufrud és annyira megnőtt, hogy a szemedbe lóg, akkor visszamész pár hetente a fodrászhoz, vagy meg lehet igazítani saját kezűleg is?
2012. jún. 11. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
otthon.Bár féloldalas tépett frumfrum van így egyszerű:)
2012. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mivel vágod ollóval vagy borotvával? Kezdőként nem nehéz?
2012. jún. 11. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit oldalfrufrus a frufrum. Ezt most úgy értsd, hogy sima frufrum volt, de meguntam és most oldalfrufrut akarok. Jelenleg félúton vagyok a sima és oldalfrufru között.

Amúgy magamnak 2x vágtam a frufrumat, először egész jól sikerült, másodszorra nagyon elrontottam. Ferde lett, ki akartam igazítani, ugyanúgy ferde maradt és még rövid is lett. Még 2 hónappal később is látszott, amikor fodrászhoz mentem.


Egyébként anyukám szokta vágni a frufrumat. :)

Bár fodrászhoz is mehetnék, mert ott van a sulitól lejjebb 2 utcával és simán megcsinálná, ha bemegyek.

17/L

2012. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen az egyik csoporttársam magának vágta. Nos tükör nélkül úgy csinálta, hogy felfelé nézett és vágta, amit látott, egész egyenes lett egyébként, mintha egy bilit raktak volna a fejére és körbevágták volna. Pff. Elég idiótán festett. Na ez egy példa volt, hogy nehogy így tegyél!
2012. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 12. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez egy vegyes folyamat :D Fodrász is igazítja, de ha már zavar, akkor én is megcsinálom. Ollóval vágom, a száraz hajam, mivel ha vizesen vágod, akkor utánna teljesen máshogy fog kinézni száradás után, mert vizesen a tömege miatt hosszabb is s hajad :)
2012. jún. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!