Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajstílust javasoltok,...

Milyen hajstílust javasoltok, elálló fülre? (Férfi)

Figyelt kérdés

Mielőtt az első kommentelő megkérdezné, fiú vagyok és igen, amint az a kérdésből is kiderült, elálló füllel áldott meg a sors.Kiskoromban pár centis hajjal mászkáltam, de amikor elkezdtem tükörbe nézegetni magam, észrevettem, hogy elég "manós" vagyok, így elkezdtem növeszteni a hajam, hogy majd azzal eltakarjam.Így is lett, és immár 3-4 éve félhosszú hajjal (közhasználatban:emós v. imós)mászkálok, de már nagyon unom, hogy állandóan vasalgatnom kell, nyáron felfő az agyvizem és egyébként is rám fér már a váltás :)

Úgy döntöttem valami új hajstílust kellene kipróbálnom, de az elálló füleim miatt korlátozottak a lehetőségeim.Tulajdonképpen nem is nagyon elállóak, de mivel nagyok is így szembetűnőbb az elállás...


Száz szónak is egy a vége, RÖVID vagy RÖVIDEBB FÉRFI hajkoronák érdekelnének, amik egy kicsit elálló fülű 18 éves scrácnak is jól állnak.


Várom a válaszokat, remélem tudtok segíteni :)


18/F



2012. jún. 12. 18:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

valami tüsi amit minden irányba zselézel?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ezekkel csak az a baj, hogy ha oldalt ilyen rövidre vágatom, tehát rendesen géppel, akkor az szerintem még jobban kiemeli a füleim, ezért gondolom oldalt is kicsit hosszabb haj kellene.Az első kép meg hát nem is tudom, gondolhatod hány fodrász sürög körülötte míg így beállítják...Egy ilyen haj ha magadnak csinálod rengeteg idő, a szétálló haj egyébként is még jobban hangsúlyozza az "elállást", gondolok itt a fülekre...Tehát ezek, annyira nem jönnek be, de köszönöm a választ! :)
2012. jún. 12. 20:10
 3/25 anonim ***** válasza:
oldalt meghagyhatod hosszabbra, de szerintem ezek a szétálló hajak elvonják a tekintetet a füledről, ezért gondoltam ilyesmikre:)
2012. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Oldalt ne hagyd rövidre,mert az odavonza a figyelmet:) ilyen szétálók,amiket az első linkelt jók nagyon:) ésha nem vasalnád a hajad? vagy picit ha r9videbbre váltanál,hogy épp takarja el a füled s ugymond olyan tépett lenne?:D
2012. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Előttem válaszolónak: De igen, pont ez a lényeg, hogy nem akarom vasalással roncsolni ezért akarok olyat, ami rövidebb (a mostani kb 7-8 centinél), de nem is túl rövid, valahol a kettő között. :)


Ez így szép és jó, amit leírtál, de egy mintát nem tudsz keresni? Én kerestem de nem találtam, csak azért kérdem :D


Kritériumok: Oldalt rövid (nem géprövid, hanem olyan 2-4cm ), frurfu szintén rövidebb a mostani homlokot takaró szemöldök főlé érőstől, és hátul is ha lehet rövidebb a mostani "emós" beütésnél. :D

2012. jún. 12. 21:20
 6/25 A kérdező kommentje:

Egyébként közben keresgettem és úgyérzem valami ehhez hasonló tetszene: [link]


Szerintetek jól állna, egy kicsit nagyobb és elálló fülekkel? ^^

2012. jún. 12. 21:21
 7/25 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
igen ez jó lehet
2012. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Lehet elfelejtettem írni, de úgymond tök egyenes hajam van, tehát nem fogok azzal pepecselni, hogy göndörítsem.Olajom nincs itthon, ráadásul ez az Elvis frizura szerintem csak magának Elvis-nek állt jól...
2012. jún. 12. 21:28
 10/25 A kérdező kommentje:

"igen ez jó lehet"

Gondlom az általam linkelt képre írtad.Köszönöm a gyors véleményt, azonban ez is túl szép ahhoz, hogy igaz legyen... A frufru-t hogy csinálom így meg? Neki oké, mert göndör a haja, de nekem egyenes...Egy egyenes kicsit oldalra húzott frufru-val vajon ugyanilyen jól néz ki? o.O

2012. jún. 12. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!