Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Adnátok tippeket, hogy csináljak napozással 'tetkót'?

[link]
ilyenre gondoltam. mit tegyek magamra, hogy napozás után szív legyen a hasamon? vastagon naptejet próbáltam már, de nem jött össze. egyéb ötlet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: napozás, naptetoválás

2012-06-20 19:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
szivecskés medál vagy valami ilyesmi. Esetleg kartonszív.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2012-06-20 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de ha mozgok, leesne..:S

# 2/8Időpont 2012-06-20 19:57 Privát üzenet
Henna, az a legjobb módszer. Két éve csináltattam hennát, mert teszett, és ugye tengerparton volt vagy 40 fok, sütötött a nap, aztán mikor lekopott a henna ott maradt a "tetkó" ugyanígy. Lekopási ideje kb 1,5 hét.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2012-06-20 20:06 Privát üzenet
Matricából vágsz ki valamilyen formát, és magadra ragasztod. Nekem bevált.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2012-06-20 21:14 Privát üzenet
A medál nem csak,hogy leesne rólad,de ha sokáig vagy a napon akkor a végén még megégetne,ha felmelegedne..én már jártam így :D

Valóban a henna lenne a legjobb megoldás,de ha arra nem szeretnél költeni(bár egy kisebb forma tök olcsó) akkor még a sablon ami beválna szerintem...kivágod papírból és odateszed.Esetleg alá naptejet nyomhatsz,hogy tapadjon:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2012-06-24 21:02 Privát üzenet
Én már csináltam,úgy hogy olyan vághatós sebtapaszból kivágtam a formát,és nekem bevált így.:)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2012-06-24 21:13 Privát üzenet
a legegyszerőbb beszinezni azt a részt, ahol nem akarod hogy lebarnulj :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2012-07-29 23:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mivel szinezni?
köszi a válaszokat.:)

# 8/8Időpont 2012-08-21 23:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátomnak nagyon szép hosszú haja van nem tetszik neki, hogy fejhez simuló, hogy tudnám neki dúsabb hatásúvá tenni? Fodrász berakná vagy tudtok tippeket adni? Vágassa le rövidre..
Átlagos bőrtípusú lány mennyi óra alatt érhet el napozással barnaságot? Mennyi idő alatt barnulhatok le szépre?
Nem vagyok kibékülve a frizurámmal, csütörtökön megyek fodrászhoz de nem tudom hogy vágassam le!? Adhatnátok tippeket!
Aki ért hozzá: Milyen hajápolási tippeket tudnátok adni?
Szerintetek hogyan lehet ezt a hajat megcsinálni? Hajsütési, hajfonási és szárítási tippeket szivesen fogadok (képpel)
Gubancos hajra tippeket adnátok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu