Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen érzés megválni a...

Milyen érzés megválni a derékig érő hajadtól, ha rövidre vágatod? Utána az eredetileg egyenes haj begöndörödik? Mennyi idő alatt lehet megszokni? Valaki vágatta már le így a nagyon hosszú haját?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az volt fura, hogy ezt a súlyt éveken keresztül cipeltem, aztán hirtelen "könnyű lett a fejem"
2012. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első írta, nekem is furcsa volt, hogy könnyű a fejem és hajmosásnál, hogy éreztem a hajam végét.

Ha nem göndör a hajad, akkor nem fog begöndörödni csak attól, hogy rövidre vágattad.

2012. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösssssssssssz
2012. jún. 25. 14:29
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Az nemteljesen igaz azert,hogy nem gondorodik be... nekem igenis begondorodott :(
2012. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak a hajgöndörödésről tudok írni. Nem lehet megállapítani, hogy begöndörödne-e vagy sem, hiszen ez idővel változik. Régen full egyenes volt a hajam, mintha ki lett volna vasalva, aztán egyszer elkezdedd félig-meddig göndörödni. Most megint inkább egyenes, mint hullámos a hajam. A nagyon hosszú haj pedig általában egyenes, főleg, ha sok is, hiszen a súlya lehúzza és nem maradna meg benne a hullám. Az pedig nem mérvadó, hogy évekkel ezelőtt, amikor rövid hajad volt egyenes vagy göndör volt.

Ez majd meglepetés lesz, idővel kiderül, hogy begöndörödik vagy egyenes marad. :)

2012. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem is derékig érő hajam volt,most meg nagyon rövid.én pár nap alatt megszoktam,és nagyon szeretem.előtte full egyenes hajam volt,most kell a hajvasaló...de nem vészes.
2012. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi az összes választ!
2012. jún. 25. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy 20 éven keresztül hosszú hajam volt és miután levágattam mindenki beszólt hogy miért vágattam le, hülye vagyok meg minden... ez volt az egyetlen rossz benne. Egyébként az eredetileg is tökegyenes haj sose fog begöndörödni csak attól hogy levágják.
2012. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
de igenis begöndörödhet. az enyém kiskoromban picit hullámos volt, nem szögegyenes, de nem is göndör. aztán olyan 10-12 évesen egyenes, és 14 évesen levágattam fiúsra. utána meg göndör nőtt, azóta nem vágattam le (37 vagyok.) apámnak szintén egyenes haja volt gyerekkorában, felnőttkorára meg göndör lett. ezt nem lehet megmondani előre, mert változhat, de nem fog feltétlenül begöndörödni csak azért, mert levágatod, de az se biztos, hogy nem. ritkán, de előfordul, lásd az én, meg apám esetét. mikor anyukám megismerkedett apukámmal, nem hitte el neki, hogy nem volt göndör kiskorában. erre tessék, én megismételtem.
2012. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem lapocka alá ért a hajam, nagyon rövidre vágattam, és újra és újra visszavágattam

a hajamat már növesztem vissza, most a vállam tetejéig ér

irtóra gyorsan nő ám most

nem göndörödött be, kicsit sem lett, még hullámos sem

amikor levágják, az egy élmény, egy nagyon furcsa érzés, és felszabadító

nagyon rossz azonban fél év után, mert nem tudod máshogy hordani, csak sehogy, konkrétan sem csat, sem gumi, sem hajpánt, sem copf, sem fonat, mindig ugyanolyan, ha strandra mész olyan, ha színházba mész olyan, mindig ugyanolyan és nem változtatható

ez nagyon idegesítővé válik ám

most vastagszálú, egészséges haj nő vissza, és imádom ápolgatni, imádom nézegetni, ahogy időről-időre észreveszem, mennyit nőtt

2013. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!