Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik haj tetszik nektek jobban?

Melyik haj tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nektek melyik haj tetszik jobban? Az egyenes vagy az olyan amely enyhén hullámos( csak egy kicsit hullámos).

2012. jún. 25. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hullámos. Mindig is olyat akartam, csak sajnos nekem teljesen egyenes a hajam. :(
2012. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. jún. 25. 20:10
 3/6 Dia90' ***** válasza:
Na, nálam meg pont fordítva van, az egyenes tetszik, de az enyém hullámos. :D Első, cseréljünk! xD
2012. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nekem is úgy van ahogy neked" utolsó válaszoló" De nekem csak nagyon enyhe hullámos szinte alig van benne hullám de az egyenes haj jobb lenne nekem is.
2012. jún. 26. 07:03
 5/6 anonim válasza:
Nekem is enyhén hulámos de ha elkezdtem kivasalni akkor mégis göndörre akarom és fordítva is XD
2012. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*hullámos bocsi
2012. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!