Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauer volt a hajamba de...

Teresa1111 kérdése:

Dauer volt a hajamba de kirugta és nem egyenes de nem is göndör! Mit csináljak hogy újra egészséges legyen a hajam?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kell növesztened... addig meg kíméld mindentől, pl. vasalás, festés.
2012. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a balzsamon kivül tudom még ápolni?
2012. jún. 27. 19:06
 3/3 anonim válasza:

Próbáld ki a Syoss pakolást, 2 perces pakolás, nem tégely, hanem nagy tubus. Én balzsam helyett használom, és utána olyan sima finom tapintású a hajam, és úgy tekerem fel csavarókra. Persze nyugodtan rajta hagyhatod több mint 10 percig, és utána öblítsd le. A fodrászom dauer után ezt tette a hajamra, persze a fixáló leöblítése után.

Amúgy a hajad most akkor hullámos? Az én hajam dauerolt, és a göndörből hullámos lesz, ahogy megy ki belőle a dauer, de én imádom, ha a hajam hullámos, ,mert az eredetileg sima haj olyan kislányos nekem már így 30 év felett.(Így is 10 évet letagadhatnék.) Pakolásoknak nézz utána neten, de a tojást szokták alkalmazni száraz hajra, meg olajat.

A pakolást hagyd fenn több mint 20 percig, majd öblítsd le. Gyúrj a hajadba göndörítő habot és tekerd fel hengerekre, van többféle, és úgy száríts a hajad, és csak akkor vedd ki a hengereket, ha kihűlt a hajad. Gyönyörű hullámos lesz a hajad, fényes és egészséges kinézetű. Ne vasald, mert az többet árt a hajadnak, mint ha felcsavarod és langyos hajszárítóval megszárítod. Persze csak akkor tedd ezt, ha tetszik a nem egyenes haj. Feltűzve a hullámos haj egy szép csattal elegáns.

Ha egyenes hajat akarsz, csak vasalással tudod elérni, mert még van dauer a hajadban.

2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!