Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok hajhullásra?...

Mit ajánlotok hajhullásra? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam pár hónapja. Kipróbáltam már többféle sampont is, de nem használt egyik sem. Hetente 2x mosok hajat, nagyon ritkán 3x. Valamikor hagyom magától megszáradni, de néha hajszárítóval megszárítom. Amíg tartott a suli, addig majdnem mindennap vasaltam a hajam, de jobb minőségű hajvasalóval, és a hajvasalás mindig 5-10 perc lehetett. Nagyon megbántam, többször nem fogok ilyet csinálni! Most ettől hullana annyira a hajam? Mit ajánlotok, pakolást, gyógyszert esetleg valami mást? Nektek mi vált be?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

16/L


2012. júl. 6. 00:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mit ajánlok hajhullásra? Borotvát ollót ha mindenképpen azt akarod hogy huljon a hajad
2012. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne világos, arra gondoltam, hogy mit ajánlotok, ami csökkentené a hajhullást.
2012. júl. 6. 00:17
 3/14 anonim válasza:
A vasalastol eltoredezik de szerintem nem attol hullik. Jok a fogaid? Egy orvosi vizsgalat segitene kideriteni. A fodraszom azt mondta egyek elesztott attol nem hullik nem utana a google n biztos talalsz errol valamit hogy menyit es mennyi ideig kell enni.
2012. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
söprűs a vége?Ha igen akkor a töréstől hullik és elkell menned fodrászhoz,mert tovább törik majd és az egész hajad teljesen elfog vékonyodni.Menj fodrászhoz először is
2012. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Húzd végig a kezed a hajadon és nézd meg a hajszál végét.Ha rajta van a hajhagyma akkor tőből hull vagyis nem törik.
2012. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Multivitamint.
2012. júl. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt tudom leírni, hogy nekem mi hozta helyre a hajam.

Először is kiderült, hogy vashiányom volt, így vasat szedtem. Leálltam a samponnal, most teljesen natúr szappannal mosok hajat (én csinálom), így már nem is törik, még kevésbé hullik és fésüléskor sem tépem ki annyi hajam. Hajbalzsamot sem használok, csak almaecetes öblítést.

Ha nagyon hullik a hajad, akkor menj orvoshoz, mert azon nem segítenek a pakolások.

2012. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a szappan az szárít,én nem ajánlom ha töredezett a haja
2012. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nincs eltöredezve a hajam, meg pár hónapja voltam is fodrásznál, vágott is belőle. írta valaki, hogy ha rajta van a hajszálon a hajhagyma, akkor nem törik.. nekem ilyen. amúgy régebben is vasaltam a hajam, de akkor nem volt tőle semmi bajom, úgyhogy lehet hogy orvoshoz megyek, mert naponta rengeteg kihullik.. ezzel bőrgyógyászhoz kell menni, ugye?
2012. júl. 6. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondom, vitaminhiány, általános gond, rohadt sok embernek van. Vegyél egy multivitaminkészítményt és kezdd el enni, 2-3hét alatt látható hatása lesz.
2012. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!