Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig lesz ilyen piros...

Meddig lesz ilyen piros pöttyös a lábam?

Figyelt kérdés
Ma gyantáztattam először és szeretném tudni,h általában meddig szokott ilyen lenni??

2012. júl. 10. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
általában 2-3 óra és elmúlik, ha nem, akkor másnapra biztosan
2012. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm :)
2012. júl. 10. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
attól is függ, h mennyire érzékeny a bőröd. az első válaszoló jól írta. az a nagyon erős, irritált pirosság pár órán belül enyhül. a pöttyök is akár aznap, ha szerencsés bőrtípusod van. nekem csak másnapra halványodik ki és két teljes nap kell ahhoz, h ne látszódjon a gyantázás/epilűlás "nyoma"
2012. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem,köszi:) ja és nektek is szokott maradni még néhány száll,amit a gyanta nem tudott kiszedni?
2012. júl. 10. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szokott. Egyébként nekem elég érzékeny a bőröm, ami azt jelenti, hogy a pöttyök nálam még napok múlva is látszanak. Mostanában azt szoktam csinálni, hogy gyantázás után hideg víz alá tartom a lábaimat és így nem pirosodik ki annyira + 1 nap alatt el is múlik.
2012. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy jó kozmetikus "átnézi" a lábadat gyantázás után és azt a néhány szálat, ami mindenkinek marad, kiszedi csipesszel. nekem bőr alá nőtt szőrszálaim is lesznek a gyantázástól, de még mindig jobb, mint a borotválás, amitől úgy nő vissza a szőröm, mint a süniknek :)
2012. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem.Nekem is kiszedte még csipesszel ám maradtak még kicsik,amik igaz nem látszanak csak,ha nagyon közelről nézzük.Csak szeretem volna tudni,hogy másnál is így van-e :)
2012. júl. 11. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Szedd ki otthon magadnak csipesszel, amik megmaradtak :)
2012. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt csinálom :) Köszi mindenkinek a válaszokat!:)
2012. júl. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!