Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után pöttyös bőr?...

Gyantázás után pöttyös bőr? Nektek szokott ilyen lenni? Miért van? Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Most gyantáztam először és pöttyös a lábam, nem fáj meg semmi ilyesmi nincs kidudorodva csak piros pöttyök vannak rajta....:S:S

Miért van ez és mikor hogyan mitől fog elmúlni?

Legyszi válaszoljatok!!! Fontos!



2012. júl. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én este csináltam, és reggelre eltűnt :) nyugii
2012. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, hisz kihúztad onnan a szőrt. Kend be babaolajjal, vagy ha más nincs rendes testápolóval, hogy a bőr nem súrlódjon, és akkor gyorsan elmúlik. Az változó, hogy mikor múlik el, nekem volt amikor több napba telt, volt amikor csak 1, sőt valamikor elő sem jött. Attól függ mennyire ügyesen csinálod.
2012. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha értem...köszi mindenkinek,,,totál megnyugodtam...

Am az a baj, hogy elkezdtem gyantázni és fél lábam volt kész, mikor hazajöttek a többiek(szüleim),,és elraktam a gyantát kihűlni és azt terveztem hogy hnap biztosan nem lesznek itthon akkor megcsinálom délelőtt a másik lábamat,de az égiek egy lépéssel előrébb járnak éd anya hnap itthon lesz és segítenem kellesz nemi,,de viszont nekem -senkinek semmi köze hozzá miért-de szerdára szép lábak kellenek...valaki tud segíteni hogy mikor és hogyan fejezzem be a munkámat?...:|

2012. júl. 16. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy 5hónapja gyantáztatom a lábamat kozmetikussal (havonta egyszer).

Mindig pöttyös lesz de az aztán el is múlik! (:

Nekem mindig bekeni. Szerintem te is kend be valamien testápolóval. Reggelre el is múlik.

Szerintem mondd meg anyukádnak!

Nyugodtan. Nem hiszem hogy baj lenne belôle! Az én anyukám egyáltalán nincs ellene (:

15/L

2012. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha a piros pontokra gondolsz, akkor azért, mert erősem tépted ki a szőrt, és ezért kicsit vérezni kezd. Amúgy nekem pár perc alatt elmúlt.
2012. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!