Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szokás a kozmetikussal beszélg...

Szokás a kozmetikussal beszélgetni arctisztítás közben?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem vagyok egy nagyon beszédes lány, de a kezelés kb. 1,5 óra. Ha csendben leszek, az nagy baj? Vagy olyanról is hallottam már, hogy menni fog a zene, ez igaz?
2012. aug. 1. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mert még beszélni sem tudtam a fájdalomtól, amikor kitisztította a pattikat, csak a könnyem folyt.

Egyébként ez a 'beszélgetni kell a fodrásszal meg a kozmetikussal', ez olyan hülyeség. Miért kéne lelkizni egy idegennel, akit kb. kéthavonta lát az ember.

2012. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled, én sem szeretem ezt a lelkizős dolgot. Mondjuk én nem csak 2 havonta látom, de ez lényegtelen. Na de most jól megijesztettél. :)

Köszönöm a választ!

2012. aug. 1. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem te döntöd el,hogy szeretnél e beszélgetni vele vagy sem. De változó...ha jóban vagy vele vagy van téma akkor beszélgess vele, ha nem akarsz akkor nem lesz belőle semmi gond ha meg sem szólalsz.
2012. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem ismerem még annyira.

Rendben, köszönöm! :)

2012. aug. 2. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Szokott zene lenni,de ha beszélsz akkor mozgatod az arcod ami nem a legjobb arctisztítás közben.Néha kérdezz,szólj,ne legyél azért kuka,de a folyamatos beszéd feltartja a kozmetikust is.
2012. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de azért mert ismerem, viszont szól a zene is közben és van amikor 30perc csönd van. Van aki kikapcsolódni megy oda kicsit nem az életét elmesélni.
2012. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2012. aug. 2. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most voltam egy új kozmetikusnál (ahova járni szoktam nyaralni volt) és én végig pampogtam :D

Mármint ő is beszélt meg én is. Sokkal szívesebben eltöltök úgy 1,5 órát,hogy beszélgetek (legalább telik az idő és a fájdalomról terelődik a figyelmem) ,mintsem csendbe legyek,de kinek mi.

Ha te csendesebb vagy akkor nem fog megsértődni a kozmetikus az biztos!!:)

16l

2012. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintem már hozzászokott, hogy nem nagyon beszélek. :) Mondjuk még csak egy párszor voltam nála. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a kezelés. :)

Köszi a választ! :)

2012. aug. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!