Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászoknak miért érdeke...

A fodrászoknak miért érdeke több hajat levágatni, mint amit az egyén szeretne?

Figyelt kérdés

Ha én azt kérem, hogy "csak a töredezett részét" akkor az egészet le szeretné vágni nekem (fiú vagyok, lófarokban hordom a hajam és minden alkalommal végig kellett hallgatnom tüsivel mennyivel jobb hajam lenne stb)


Éppen ezért nem is megyek fodrászhoz, hiszen úgy sem az lesz amit én akarok, hanem amit ö


Mi lehet ennek oka? Azt akarjak elérni hogy a társadalomban mindenkinek rövid legyen a haja?


2012. aug. 4. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mi lehet ennek oka? Azt akarjak elérni hogy a társadalomban mindenkinek rövid legyen a haja?"

:DDD

nem. fodrász, szóval próbál neked tanácsot adni és elmondja, hogy szerinte neked mi állna jól. továbbá imádnak kreatívkodni.

van aki elveti a sulykot, azt a fodrászt szerintem ott kell hagyni. nekem is volt már olyan, hogy elmondtam mennyit szeretnék ha levágna és jóval többet vágott..

váltottam és a mostani fodrászommal semmi bajom:)

2012. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért csinálják, de nagyon idegesítő (tisztelet a kivételnek). Nálam is úgy volt, hogy amíg fodrászhoz jártam (kb. 7 évvel ezelőttig), mindig le akarta vágni a hajam vállig érőre, ami akkor derékig-csípőig ért. Egyszer besokalltam, mikor 5 cm helyett 15-öt levágott, és nem mentem azóta sem. Magamnak vágom, így szabályzom mennyit vágok, és senki nem szól bele, most még sokkal hosszabb. Az elmúlt 1 évben 4 fodrász jött oda hozzám, hogy úristen, milyen szép a hajam, milyen hosszú és dús, stb. És a poén: mindegyik azt kérdezi tőlem, hogy mit csinálok vele, mivel ápolom, hogy ilyen. Azért az röhej, hogy a fodrász kérdezi tőlem hogyan kell ápolni... Az egyik amerikai ismerősömnek fenék alá érő haja van, nagyon szép egészséges, baromi dús, már ő sem jár fodrászhoz, mert akárhányszor bemegy, az összes le akarja neki bubira vágni.

Sajnos manapság mindenhol ez megy, hogy legyél olyan, mint a többi ember, kövesd ugyanazt a divatot, nézz ki ugyanúgy... Ha valamiben különbözöl és nem állsz be a birkák közé a sorba, már gyökér vagy szerintük.

Én ilyenkor gondolatban mindig beintek nekik, és már csak azért térdig megnövesztem a hajam, hogy véletlen se legyen olyan, mint akárki másnak. :D

22/L

2012. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!