Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni sebek, foltok,...

Pattanás utáni sebek, foltok, hegek. Hogyan lehet eltüntetni őket?

Figyelt kérdés
Volt egy pár pattanásom, sokszor elkapartam őket, és most a homlokomon van egy pár kráter (nem olyan mélyek) és az orrom környékén néhány piros folt és seb. Hogyan lehetne eltüntetni őket házi praktikákkal esetleg krémekkel ??
2012. aug. 10. 12:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
Neutrogena segít éjszakánként kend be lefekvés előtt vagy nappal is lehet ha nem mész sehova, az a pattanásokat is segít eltüntetni. Esetleg Sudocrem, én is ezt használom, kb. 1000 ft a legkisebb (60grammos) kiszerelés és ez nagyon jól bevált, az arcom mint a babapopsi! :D mert amúgy erre is szánták a krémet de a pattanásos sebes arcra is megfelelő. :) nagyon is! :D :)
2012. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
83%
Igaz hogy hosszabb folyamat de 100%os. Aknekat mint termeszetellenes borhibakat mindiga termeszettel szabad tamadni. Ezt egy borgyogyasztol tanultam. Meg kell ujitani a bort. Igaz ezt midennap kell csinalni de csontra megujul a borod. Tehat: fel doboz kefir, fel csomag eleszton annyi kukoricadara bele amennyi enyhen surubbe teszi. Felkened megszarad leradirozod. Utana citrommal jo alaposan bekened es idovel sem pattanas sem a legmelyen folt nem lez meg. Ujrastrukturalodik a bor. Azt sem szabad elfelejteni hogy a kremekben mindig van cukor es ezert tilos. Lehet hogy segit de kesobb rosszabb lesz.
2012. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2012. aug. 21. 14:14
 4/17 A kérdező kommentje:
csak még azt szeretném, hogy van egy két seb a kissebb bőrmélyedéseim mellett, azokat nem bántja a citromsav? nem gyullad be tőle?
2012. aug. 22. 10:40
 5/17 anonim válasza:
Vard meg amig a seb elmulik vagy szaritsd le pl.:addig ne citromozd. Csak siman kefir es eleszto. A kefir savassaga felulfertozi ahogy az eleszto is. Utana ha enyhult amit korabban leirtam. Mint mondtam lassu a folyaat de megujul a bor. Majd ha gyorsitani akarod pluszban etkezi citromsavporbol egy nagyon kicsit egy poharba nagyon picit citromlevezed fulpiszka es csak foltot lekened. Ezzel kiegeszitheted. Akkor eleg gyorsan lemegy de mindkettot hasznald mert a kefires az csontra lehatol es ujraepit a savas pedig a hegeket oldja. Reggel az egyiket napkozben a masikat es max 3 ho es lesel egyet:) gyonyoro lesz es nagyon halvany. Ha folytatod teljesen eltunik mivel az utolso behegesedett reszet is leszedted.
2012. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kösznöm szépen :))
2012. aug. 22. 20:33
 7/17 anonim válasza:
Szia! Ez a módszer bevált neked?
2013. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Szia! Látom már nem mostani kérdés! Ugyanez a problémám az arcommal,ezt a kefíres élesztős módszert kipróbáltad? Bevált?
2013. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen bevált, de türelem kell hozzá. Nem megy egyik napról a másikra. Most egész szép az arcom, de voltam bőrgyógyásznál is.
2013. jún. 4. 18:12
 10/17 anonim válasza:
66%
Erre én is kíváncsi lennék! Hatékony ez a módszer?
2013. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!