Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sötétbarna az eredeti...

Dea Eliána kérdése:

Nagyon sötétbarna az eredeti hajam melíroztattam 12oxiddal+ szőkítőporral. Most pantene hajszin van rajta barna. Rettentően hullik, nagyon száraz iszonyúan törik! Vmi ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig szedtem a hajhullásra mindenféle bogyót de egyik sem használt!elötte fekete voltam hajszinezővel s volt tízpiros melirozott hajam is elég sokáig attol nem hullott ennyire a hajam mint most ahogy rákentem a szökére a barna szinezőt. most meg Naponta 1szer vasalom, használok rá kliss kur fújos balzs-ot, +cyoss hővédöt,
2012. aug. 10. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ötlet? Ne tedd tönkre a hajad szőkítéssel meg festéssel, vasalással. Ha meg ezt teszed ne csodálkozz. Tök mindegy ezek után mit kensz rá, amíg nem hagyod abba ezeket addig nem fog semmi változni.
2012. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!