Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ritkult meg ennyire a...

Miért ritkult meg ennyire a hajam? Főleg ilyen fiatalon? (komolyan nem tudom mitévő legyek, szükségem lenne vigasztalásra, tanácsokra)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és elég sokszor festettem már a hajam de kb 3 hónapja nem vasalom a hajam és nem is színezem ! úgy mondd leálltam ! de észrevettem hogy a fufrumnál nagyon kezd ritkulni a hajam és hátul is elég vékonyka lett,pedig elég erős hajam volt,mit tegyek? nagyon elvagyok keseredve,olvastam a neten hogy jó az A-vitamin a hajra el is kezdtem szedni 2 napja ,szerintetek milesz velem?
2012. aug. 16. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,csak az enyém töredezett.Levágtam és az is elkezdett töredezni.Majd elmentem fodrászhoz és máig ha kihullott 2 szál.Félhosszúból bubi lett :) de várom már hogy nőjön vissza.Szerintem vágass belőle egy kicsit!
2012. aug. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nekem egyáltalán nem hullik jó ha hajmosáskor is kijön vagy 5-6 szál,és nem olyan régen lett belőle vágatva..:/.de nagymamámnak,és nagynénémnek is ilyen a haja szerintetek ez akkor genetika? de akkor is ilyen fiatalon szerintem képtelenség,áááh.:(((
2012. aug. 16. 09:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15-16 évesen ritkítani kellett, olyan dús volt a hajam és göndör. Most 30 évesen már inkább dúsítanék, nekem is kevesebb lett a hajam és már nem göndör, hanem csak hullámos/loknis.
2012. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj de ez érdekel legkevésbé hogy neked milyen volt meg milyen lett a hajad! olvasd el a kérdést és aztán válaszolj rá !
2012. aug. 16. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:

16 évesen nem kellett volna kismilliószor befesteni, meg vasalni.

Amúgy genetika is lehet, igen. Az nem kérdezi mennyire vagy fiatal.

2012. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem kellett volna annyit vasalni, festeni meg főleg nem. Vágass belőle, aztán 3-4 év alatt talán rendbe jön.
2012. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a válaszokat.!
2012. aug. 16. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!