Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok pattanásos/mites...

Mit ajánlotok pattanásos/miteszeres arcra? Sok mindent kipróbáltam de semmi sem használt.

Figyelt kérdés
Nem dúrva az arcom csak zavar és már tényleg sok mindent kipróbáltam.Voltam bőrgyógyásznál,kozmetikusnál...de igazából semmi sem használt:S
2009. júl. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a mitesszerekre jó az arctisztító kefe. asszem oriflame-ben lehet rendelni.
2009. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Szia én is járok bőrgyógyászhoz és ő tőle 2 féle gélt tudok ajánlani ami nagyon jó ha minden nap este bekened csak a problémás helyen és keveset, ami persze vénnyel kapható ez a 2 csodaszer a következő:Differin Gel és Isotrexin.Aztán van még házilag amit tudok mondani az a fogkrém :D de az csak leszárítja.Viszont szerintem hagyd ezeket a garnierese dolgokat mert csak pénzkidobás,egy darabig jó de aztán nem és a bőrradír sem jó mivel az pedig csak odébb "rakja" a pattanást.Nekem most a Diferrin gel vált be.
2009. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én ezeket mind hazsnáltam nekem nemváltak be. azt tudom mondani h olvass utána,akár itt is. a legtöbben az ilcsi termékeket dicsérik és ajánlják.énis!
2009. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!