Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb házi arctiszt...

Melyik a legjobb házi arctisztító módszer?

Figyelt kérdés

Barátnőimtől hallottam ezt-azt, mivel tisztítják az arcukat. Van aki mézet kever cukorral, és azzal radírozza le, de előtte nem gőzöli az arcát, ám van egy barátnőm aki igen. Van olyan is aki ezek után citromlével átkeni, van aki paradicsomnak a levével. Mivel épp ma fogyott ki az arcradírom, gondoltam kipróbálok valami házi módszert, esetleg tudtok valamit tanácsolni, mivel kenjem, mivel ne?

Ti hogy tisztítjátok az arcotokat?

Előre is köszönöm a tanácsokat :) 18L


2012. aug. 18. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
1 ek. méz, 2 ek. cukor, 1 ek. olívaolaj
2012. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kamilla teafilter egy kis mézzel és citromlével , évek óta használom és nekem bevált.
2012. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kamillás gőzölés kitágítja a pórusokat, könnyebben kijön a kosz... nekem nincs rá szükségem mert alapból tágak a pórusaim. De van akinek kell.
2012. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mentek a zöldek! :)
2012. aug. 18. 16:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mézzel-cukorral szoktam. :)
2012. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is mézzel+cukorral szoktam, utána fél pohár vízbe teszek 1 kiskanál sót, azzal lemosom a mézes dolgot, aztán sima vízzel.
2012. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az ok, hogy összekeverem a mézet, olívaolajat, cukrot(fehéret?), de utána hűtőben kell tárolni? meddig áll el? rákenem az arcomra aztán egyből lemosom? víz ezt le se szedi. bocsi a sok kérdésért
2013. júl. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!