Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ha ti borotváljátok a...

Csajok ha ti borotváljátok a lábatokat használtok valami borotvahabot vagy valamit? Vagy csak úgy semmi nélkül csináljátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany közben tusival, nekem ez eddig teljesen megfelelt. De utána azért kend be testápolóval vagy olajjal.
2012. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ugyan az, mint az 1. válaszadónak:) Szerintem is kend be, mert nekem a száraz bőröm miatt, kicsit megrepedezett a bőröm,és furcsa volt.
2012. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én borotvagélt használok, azután nem kell krém meg olaj sem :)
2012. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
simán vízzel
2012. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is simán vízzel, zuhanyzás közben. Én utána nem kenem be semmivel, nincs rá szükségem, nem érzékeny a bőröm.
2012. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig használok borotvazselét, azzal sokkal könnyebben megy, és a borotva is tartósabb. Baleásat szoktam venni, az 700 Ft, de sokáig elég. Ha épp nincs itthon, hajbalzsamot szoktam használni. Régebben amúgy én is csak vízzel szoktam, de könnyebben vágtam meg magam és nem csúszott olyan jól. A zselétől függetlenül be szoktam utána kenni magam testápolóval, de amikor nem kenem be sincs semmi gond. :)
2012. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. aug. 18. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én zuhanyzásnál a végén bekenem mégegyszer tusfürdővel a lábam és úgy borotválom le.. utána meg bekenem testápolóval mert elég száraz a bőröm
2012. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!