Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz Durva és töredezett...

Száraz Durva és töredezett hajra mit ajánlotok? Valami jó fajta sampon és balzsam kéne! De házi készítésű trugyikat is elfogadok. Mindent osszatok meg velem . KÖSZII

Figyelt kérdés
Most száraz durva tapintású és töredezett a hajam, elötte 2 hónappal pedig nagyon zsíros volt már annyire hogy szinte mingen nap meg kellet mosnom! lehet hogy a sok hajfestéstől van ,de szeretném ha PUHA SELYMES lenne a hajam kérlek segitsetek!!!!! köszi
2012. aug. 23. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is sokat festetem (inkább melíroztatom) a hajam, és elég száraz és csúnya, de már lassan fél éve, az Avonból natural sampont használok és nekem tényleg nagyon sokat használt, és végülis árban se rossz.Szerintem ezt nyugodtan próbáld ki .=)

[link]

2012. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm Mesih lehet ogy kiprobálom :=) jöhetnek még ötletek..!!!!
2012. aug. 23. 14:25
 3/3 anonim válasza:
Gliss Kur hair repair spray,nem kiöblítendő hajbalzsam, a fényes rózsaszín flakonos a legjobb szerintem.Samponból Nivea és Loreal.
2014. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!