Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oxigenes viz szokiti a szort?...

Oxigenes viz szokiti a szort? Hogyan kell hasznalni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Oxigénes víz?????????
2012. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen az
2012. szept. 5. 13:33
 3/8 anonim válasza:
Véletlenül nem hidrogén peroxidra gondolsz? Azt használnak szőkítésre.
2012. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2012. szept. 5. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
hidrogén-peroxidra gondolsz szerintem! az oxigén nem nagyon oldódik vazban gáz formájában. lehet kapni fodrászkellékesnél peroxid krémet! a háztartási H2O2-vel véletlen se kisérletezz!
2012. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben koszi :) ez haj szokitesre is alkalmas? A fekete festett hajbol lehetseges hogy narancssarga lessz ha ilyet hasznalok?
2012. szept. 5. 14:22
 7/8 anonim válasza:
Igen ez hidrogén-peroxid és az, hogy milyen hatása van a töménységétől függ. Otthon ne nagyon kísérletezz vele, gyógyszertárban lehet kapni 3% os hidrogén-peroxid oldat, bár az nem tudom mennyit szőkít (kétlem, hogy nagy hatása lenne), nem vagyok fodrász. Fodrászok tudtommal 30% osat használnak, bár ebben nem vagyok túl biztos.
2012. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fodrászok is 2-3% os KRÉMET vagy nagyon felhígított 30% osat használnak.
2012. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!