Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Edesapam leokemias. Szeretnem...

TamasAmbrus kérdése:

Edesapam leokemias. Szeretnem magamra tetovaltatni edesanyam es edesapam nevet. Lene par tippetek hogy hova es milyen betutipussal? Vagy inakabb edesapam kedvenc idezetet mit szoltok otletek. Bocs a helyesirasert es az ekezet hianyaert csak sietek.

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem értem miért tetováltatnád a szüleid nevét magadra? Én is szeretem a szüleimet, de ennek semmi értelme, ez egy marha nagy hülyeség.
2012. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Otletet kertem nem velemenyt.
2012. szept. 2. 00:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár én is butaságnak tartom, de válaszolok a kérdésedre.

Hogy hova tetováltasd a szüleid nevét az tőled függ, hogy hova szeretnéd. Én hiába írom hogy a válladra, ha te inkább az alkarodra tennéd. Hiába írom,hogy a csuklódra ha te inkább nyakadra szeretnéd. Neked kell eldönteni hol lenne jó.

Tipp. : Tollal amit később le is tudsz mosni írd fel oda a neveket ahol szívesen látnád. Fotózd le magadnak, és később vesd össze őket. Ahol a legjobban tetszik oda csináltasd a tetkót.

Hogy milyen betűtípust??

Ezt is neked kell eldönteni.

Én hiába mondok pár tippet ha neked nem jönne be.

Én bár nevet sosem íratnék magamra, (se szöveget) de ha megtenném akkor ilyesmi betűtípusokat használnék.

[link]

[link]

[link]


Tipp: A google használatával rengeteg betűtípus található,ahol meg is találhatod a neked tetsző betűtípust.


Csak egy megjegyzés: Addig amíg magad nem tudod eldönteni hogy hol legyen, milyen betűtípus legyen, addig ne erőltesd ezt a név tetoválást..

2012. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként annyiból tényleg fura, hogy ha valaki meglátja a karodon pl. az András nevet, kicsi érdekesen nézne rád...
2012. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem edesapad kedvenc idezetet tetovaltasd inkabb.. De hogy hova azt te donts el.
2012. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A betűtípus nagyban függ attól, hogy mit, hová és mekkora méretben szeretnél. Nagy méretben gondolom, bármelyik megoldható, de nekem pl. elég kis méretű szöveg van a csuklómon, és mikor csináltattam, a tetoválószalonban megmutatták, melyikek közül választhatok egyáltalán, mert vannak olyanok, amik kis méretben nagyon összefolynak, nem lehet szépen megcsinálni.


A helyválasztásnál azt érdemes figyelembe venni, hogy mennyire személyes a dolog, akarod-e, hogy mások lássák, esetleg rákérdezzenek, hogy miért csináltattad. Meg persze azt, hogy milyen területen dolgozol/fogsz dolgozni, mivel ugye nem mindenhol nézik jó szemmel az ilyesmit.


Én nem tartom butaságnak a neveket, végtére is a szüleid mindig a szüleid maradnak, ez nem olyan, mint mikor valaki az aktuális párja nevét varratja magára, aztán egy hónap múlva szétmennek... Ismerek olyat, aki a szülei + a testvére nevének kezdőbetűit tetováltatta magára rovásírással, soha senki nem mondta még neki, hogy hülyeség volt. Egyébként se érdemes _szerintem_ ilyen dolgokban másokra hagyatkozni, azt válaszd, ami a legtöbbet jelentené neked, amit biztosan nem bánsz meg.

Az idézetes ötlet is jó egyébként, nem is azért mondom. Nem tudom, milyen hosszú édesapád kedvence, de azért az is eléggé befolyásolná az elhelyezést, és azzal együtt a betűtípust is.

2012. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez egy színész Danny Trejo neki a mellkasán virít.

[link]


Debbie az a felesége de ki a másik azt nem tudom!

2012. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!