Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zs eles epitett m ukorom 2...

Szisztöp kérdése:

Zs eles epitett m ukorom 2 het uta n meg szep? Vagy. Mennyi. Ido uta n erdemes. Ujra. Tolteni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 14:14
 1/3 anonim válasza:
a zselés nem annyira tartós mint a porcelán. én elég elővigyázatlan vagyok, nekem sikerült letörni a felépítés utáni napon is :/ de ha odafigyelsz 2 hét után is jól nézhet ki, csak ugye egy kicsit lenő, meg lehet hogy levegősödik. feltölteni szerintem érdemes, ha jó a műkörmösöd!
2012. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó a műkörmösöd (az enyém az :) ), akkor kibírja egy hónapig is. Addigra is csak azért kell töltetni, mert csúnya a lenövés, de nekem nem levegősödik és nem törik, pedig néha jól odacsukom, odavágom, belekapok a ruháimba... Úgy tudom, hogy ez a boltozatától függ, hogy mennyire és hol ível.
2012. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a te körmödtől, és a körmöstől függ. Akár 6-7 hétig is szép, csak már le van nőve.


Hogy a francba lehet így írni? Te még ne a műkörömmel törődj, hanem tanulj meg írni, mert borzalmas.

2012. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!