Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rossmann-os Isana termékek...

A Rossmann-os Isana termékek vagy a DM-es Balea termékek jobbak? Sampon, balzsam, tusfürdő, testápoló érdekelne

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a Baleara szavazok.
2012. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Balea. Egyértelműen. Használtam Isana termékeket,és kiütéses lettem tőlük. A Balea ráadásul szerintem olcsóbb is.
2012. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Balea.

Tusfürdőt csak azt használok,testápolót is szeretem.

Sampont,balzsamot még nem próbáltam.

2012. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Baleára. :) Mondjuk én szeretem az Isana tusfürdőket is, jó illatuk van. De régóta úgy alakult, hogy inkább Baleát használok. Hajápolókból egyértelműen a Balea jobb szerintem. Testápolót nem próbáltam Isanát, csak Baleát, mondjuk az meg sem közelíti a Garniert, szóval nem fogok újra ilyet venni. Nem rossz, de nem is olyan jó.
2012. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Balea. Imádom a kiwis tusfürdő illatát. :)
2012. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Balea! Samponom, balzsamom, testápolóm, tusfürdőm is Baleás. Beváltak!
2012. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Balea sampon, balzsam, tusfürdő. Testápolóból viszont az Isana nekem jobban bevált. Jó krémes volt, a baleáé pedig híg szutyok :S :D
2012. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Balea :)
2012. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hajápolási termékeknél (balzsam, hajvégápoló, hajkúra) egyértelműen a balea győz, ráadásul olcsó is! Pár hete szőke hajra való balzsamot vettem meg, 400Ft körül volt.


Testápolót eddig mást használtam (babát), de váltottam. Most az isana e vitaminos testápolót vettem meg. Nagyon elégedett vagyok vele, kicsit furcsa, mert sokkal sűrűbb a babánál, de nagyon jól hidratálja, táplálja a bőrömet, pedig ritka, hogy egy termék ennyire beválik, mert nagyon érzékeny a bőröm. Ha jól emlékszem a 400ml-s 400 Ft volt, vagy valahogy így.

Tusfürdőt és sampont egyik márkából sem próbáltam még, de sampont legközelebb baleásat próbálok ki.

2012. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A BALEA!!! citromsárga világoskék hajlakk az kegyetlenül jól tart. és a citromsárga rózsaszín göndörödést elsegítő hajhab isteni... főleg,h ha ezzel vasalom a hajam azt is tartósítja!!!!
2012. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!