Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi jön be jobban...

Szerintetek mi jön be jobban a pasiknak? Még mindig hódít a hosszú haj, vagy napja már leáldozott a rövid javára?

Figyelt kérdés
Természetesen a lányok hajviseletére értem... :)

2012. szept. 14. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig is divat volt és lesz a hosszú és a rövid haj egyaránt. Ki milyennel érzi jól magát :)
2012. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is hosszú hajam volt, bár sosem a divat miatt, mer tetszett, több mindent lehet vele kezdeni. Itt a lényeg is, h jó pár sráccal beszéltem, meg voltak pasijaim is mind azt mondták h a hosszú haj a nyerő nekik. Párom is imádja, főleg, h bele tud kapaszkodni.

Szerintem ez örök lesz, mint a farmer.


v ott van egy film pl. a csúf igazság abban is elhangzik ugye, h a pasi nem csak popsid akarja fogni, hanem a hajad is..

2012. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ kinek mi jön be,de a hosszú haj akkor is nőisesebb.sosincs olyan,hogy a hosszú/rövid haj a divat.hosszú hajam volt,a nyáron levágattam.nem állt rosszul,de mégis alig várom,hogy újra jó hosszú legyen :)
2012. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hosszú haj mindig is jobban fog tetszeni a pasiknak, mert nőiesebb.
2012. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!