Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gondolom volt már ilyen...

Gondolom volt már ilyen jellegű probléma.17 éves fiú vagyok. Nagyon szőrös a combom felső része és erős a szőr. Esetleg van-e olyan módszer, krém amitől puhább lesz a szőr vagy lassabban nő?

Figyelt kérdés
Pl. Gyanta után valamilyen krém, hogy gyenge és puha maradjon. Tudom azt mondjátok fogadjam el, de csak érdeklődöm.
2009. júl. 30. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez nem egészen tiszta, most gyantáztatod a lábad ?
2009. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. esetleg nincs-e olyan módszer, hogy a szőr gyengüljön? Vagy eltávolítani mindet és olyan krémet használni, amitől utána gyengébb szőr nő.
2009. júl. 31. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyet , ha létezne szinte minden nő azt használná.
2009. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam az UHA-ról, esetleg használta már valaki?
2009. júl. 31. 20:10
 5/5 anonim válasza:

szerintem a legtöbb férfinak ilyen. én nem foglalkoznék vele a helyedben. a barátnődön kívül úgy sem látja senki, hacsak nem fecskét hordasz a strandon. én azt mondom, így természetes. én falra másznék, ha a pasim szőrtelenítené a lábát...

18/L

2009. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!