Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon a legjobb...

Melyik sampon a legjobb zsiros hajra? Ha reggel megmosom mar masnap reggel zsiros a tove legalabb 10 centin. A vege meg szaraz. Festett szoke vagyok.

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

shauma olajsampon

utána balzsam (most épp rossmanos gránátalmás,nagy tégelyes,márkát nem tudok)

2012. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon zsíros típusú a hajam, plusz még korpás is...egy ideje a csalán sampont használom. Merem ajánlani, nagyon jó!
2012. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nekem aleppói szappan vált be hajmosáshoz, nekem is nagyon zsíros a hajam. eleinte furcsa a tapintása, aztán meg lehet szokni, és csak a hajam végét balzsamozom mosás után, meg oda teszek avonos hajvégápoló olajat, egy picit. az aleppói szappannál fontos hogy magas legyen a babérolaj tartalma. legalábbis nekem azt mondták a boltban, és úgy tűnik bevált.
2012. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szangvinika válasza:
Sztem a megfelelő samponon túl a táplálkozással is sokat tehetsz a hajadért. az arcbőrőd is zsíros?
2012. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A borom ellentetben a hajammal nagyon szaraz.Ezert is nem ertem honnan jon az a sok zsir.Nem eszem magvakat vagy ilyesmi amitol esetleg lehetne.
2012. szept. 17. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a naturland kénes sampon vált be nagyon! :D
2012. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!