Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem szetetném rongálni a...

Nem szetetném rongálni a hajam, de mindenki azt mondja hogy a kivasalt haj nagyon jól állna nekem. Nincs esetleg valami másfajta technika a haj kiegyenesítésére?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Manapság már nagyon jó és kímélő vasalókat lehet venni. Használj hajvégápolót meg hővédőszereket.
2012. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hajszárítóval is ki tudod egyenesíteni, de a hővédő és a hajápoló itt is ajánlott.
2012. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hővédő spray. Vagy már létezik olyan sampon meg balzsam (azt hiszem a Gliss Kurtól), hogy kisimítja a hajad vasalás nélkül. Őszintén megmondom, nem tudom, hogy ez hatásos-e. De egy próbát megér, nem? Állítólag olyan sima lesz a hajad, mint az ázsiai nőké.
2012. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én dupla kefével szárítom. ugyan olyan formára, mint a vasaló, csak sörtéi vannak és hajszárítózni kell.
2012. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

állítólag igen.

gyakorlatilag nem:) vettem én is de semmit nem ér.

Vegyél jó minőségű hajvasalót hajvégápolókat,hővédőt,vagy ha megengedheted magadnak keratinos hajkiegyenesítés fodrásszal.

2012. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy olyan hajvasaló ami nem rongálja a hajat, kb mennyibe kerül? Milyen a máskája?
2012. szept. 17. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Én heti egyszer megmosom a hajam (azért ilyen kevésszer mert vörös) akkor kiszárítom rendesen egyenesre, utána ki is vasalom. A hét többi napján csak a 2 elülső tincsemen futok át még egyszer, a többin már nem kell. Használok hajbalzsamot, hajra fújós izét (fekete gliss kur), hajvégápolót, hővédőt és a végén tápláló hajfényt. Nekem így bírja :)


21L

2012. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kímélő hajvasalás (fodrász is alkalmazza):


A hajad úgy szárítod meg, hogy alulról, lapos, nagy, téglalap alakú fésűvel kihúzod, felülről pedig a keskenyebb hajszárítófejet rányomva végighúzod a hajon.

Vannak hajvasalók, amelyeken van a haj elektromossága elleni funkció, ilyennel érdemes kísérletezni (nem fog utána szállni a hajad, hanem szépen egyben marad).


Ez jóval kíméletesebb, mint a hajvasaló, viszont macerásabb is. Én jobban szeretem, mivel nagoyn hülye vagyok, és a hajvasalóval nem tudok bánni.


Továbbá a legtöbb ember haja attól is egyenes marad, ha vizesen fésülgetik. Az enyém pl. alapjáraton hullámos, de ha vizesek kifésülöm párszor, szögegyenes lesz.

2012. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt minf próbáltam már, de sajnos rögtön összeudrik. :( Azért köszi
2012. szept. 18. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!