Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak rozsdavörös...

Hogyan csináljak rozsdavörös hajat hajszínezővel?

Figyelt kérdés
Én nem találok ilyen színűt . szőkét és vöröset keverve azt kapok? valaki próbálta? ha tudtok rozsdavörös színt kérlek linkeljétek :))

2012. szept. 30. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen színt szeretnél pontosan? NMilyen a hajad most? Fested, vagy natúr?


ilyesmit, mint az első, vagy mint a második pl?

[link]


[link]

2012. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ömm a hajam világosbarna :) fontos hogy hajszínező legyen nem hajfesték :))

[link]

ilyet szeretnék ennél halvánnyal szőkésebb :))

2012. okt. 2. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy tudod-e pontosan, hogy mi az a hajszínező, és mi a különbség a festék és a színező között. Annyit elárulok, hogy nem az, hogy az egyik jobban károsítja a hajat, mert az nem igaz.

De színárnyalat szempontjából ez mindegy, szerintem amit te szeretnél, az a 7.4-es színárnyalat, és gyanítom, hogy neked nem lehet sötétebb a hajad 6-os árnyalatúnál, ezért ez meg is valósítható színezővel, bármelyikkel (mert hidrogénperoxidot ugyanúgy tartalmaz).


A drogériás, rosszabb minőségű festékek között ez rézszőke vagy rézfényű szőke néven fut általában.

2012. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ de még mindig nem tudom :/ :)

Hogy mi a különbség ? nem hullik tőle a hajam és nincs benne ammónia . A hajam egy fél árnyalattal világosabb mint 6.0 . A boltokban már körülnéztem de rozsdavörös színezőt nem találok. a kérdés továbbra is :

1 lehet keverni hajszínezőt más színű (ugyan olyan márkájú) színezővel?

2 Ha ti találtatok rézvörös színezőt ellinkelnétek?

3 Ha szőkét és vöröset keverek nem lesz libaf*s szín ? :/

2012. okt. 3. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

1. ugyanolyan márkájú színezőt nyugodtan keverhetsz

3. szőkét és vöröset is nyugodtan keverhetsz

fodrászkellékesnél találsz ammóniamentes hajfestéket (a simától sem fog hullani a hajad, vagy mindkettőtől fog, nem az ammónia az allergén) ilyen színben is.

2012. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) megpróbálom ^^
2012. okt. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!