Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne szép fényes a...

Mitől lehetne szép fényes a hajam? Sok lányt látok az utcán, akinek szép fényes, és egyenes a haja.

Figyelt kérdés
Hiába vasalom ki a hajam reggel, kimegyek az utcára és már nem úgy néz ki,mint otthon. és a fényéből is feszt. Mit ajánlanátok, amitől szép sima,és fényes lehet a hajam?

2012. okt. 5. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
ők úgy születtek. Használhatsz olajat, hajfénysprayt, de sosem lesz ugyanolyan, mint akinek eleve egyenes a haja, látszani fog, hogy más típust akarsz a hajadból csinálni. Pl. az enyém enyhén hullámos, szénakazal-típus. Kiegyenesíttettem, de látszott, hogy nem magától egyenes, bármit teszek velem az anyaga nem fog megváltozni, a génjeim sem. Mindig formázni kell.
2012. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
27%
Serical Placenta hajpakolás. Elseve tükörfény sampon-balzsam.
2012. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
24%
A kategória nem a legtalálóbb :)
2012. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is szénakazal-típusú hajam van. Szerintem lemondhatunk a fényes hajról, olyannal tényleg születni kell.:/
2012. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
valószínűleg a sok vasalástól szét van égetve a hajad és már ezért sem szép fényes. A másik hogy vannak hajfény sray meg hajolaj és azok sokat javítanak rajta.
2012. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell lemondani a fényes, élettel teli hajról, csak meg kell tanulni mindenkinek, hogy a legjobb ápolni a haját. Bárki bármit mond, mindenkinek más válik be, módszerekben, termékekben egyaránt. Ki kell tapasztalni mindenkinek, hogy mi a legjobb a hajának és azt használni/csinálni vele. Én is most tanultam/tanulom meg, hogy mi a jó a hajamnak.


Fél éve még nekem is nagyon fénytelen, erőtlen, száraz, szénakazalra hasonlító hajam volt, hiába vasaltam. Ma már erős, fényes, élettel teli, ápolt a hajam. Nem szögegyenes, de sokkal puhább, selymesebb, erősebb, ezáltal jobban néz ki és jó érzés beletúrni. A titkom egyszerű, kitapasztaltam, hogy mely termékek a legjobbak a hajamnak, és hogy hogy érdemes pl. megszárítani, hogy nagyjából egyenes legyen.


Direkt nem írom le, hogy én milyen termékeket használok, mert lehet, hogy nektek semmit nem érne. Ezt sajnos ki kell tapasztalni mindenkinek. Nekem is ajánlottak sok mindent, én pedig meg is vettem őket sok-sok pénzért, de a legtöbb szinte semmit nem ért.

17/L

2012. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hiába használok drága sampont és balzsamot semmi eredmény. kipróbáltam már több sampont és balzsamot de semmi. kérlek írd le hogy milyen készítményt használsz. köszönöm előre is.
2012. okt. 8. 08:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg a fodrászodat, az a legjobb.

Én Hair Manyas Hi Density krémet és Alfaparfos olajat használok, ezek csodát tesznek, de elég drágák.

2012. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

6.-os válaszoló vagyok. Na, akkor leírom, miket használok, de tudnod kell, hogy ami nekem bevált, nem biztos, hogy neked is beválik majd.


Sampon: Általában baba sampont használok, mert ez kíméletes, de jól tisztít és finom az illata. Néha head&schoulders sampont is használok, főleg akkor, ha kezd korpásodni a hajam, mert a kezdődő korpát nagyon jól elmulasztja.

Balzsam: Jelenleg balea szőke hajra való balzsamot használok, elégedett vagyok vele. Nagyon jól ápolja a hajam, nem tolakodó az illata és nem is drága (4-500Ft körül van). Ez előtt kallos balzsamot használtam, de a baleás jobb.

Pakolás: Most gliss kur shea vajas pakolást használok. Egész jól ápolja a hajam, az illata kellemes, de nem ez a befutó nálam. A kallos placentás pakolás legalább ilyen jól ápolta a hajam, és sokkal olcsóbb. Az illata annak sem rossz. Viszont váltani kellett, mert kezdte megszokni a hajam a placentás pakolást, de ha elfogy a gliss kur, ismét kallos placentás pakolást veszek.

Hajvégápoló: Balea intensiv repair and pflege antislips szérum. Nagyon jó, ez az eddigi legjobb hajvégápolóm, pedig az évek alatt jópár megfordult már nálam. Az illata kellemes, a hajvégeimet tök jól ápolja, könnyen felszívódik, nincs zsíros érzet utána.


Ezenkívül néha ecetes vízzel öblítem le a hajam, mert ettől szép fényes lesz. Viszont az arányokra vigyázni kell. Én 1 l vízhez 1 evőkanál 10%-os ecetet keverek. Így nem túl tömény, ezáltal nem marad meg a szaga, de szép fényes lesz tőle a hajam.


A rendszeres hajvasalástól pedig valóban fakóbb, fénytelen lesz a haj. Ha szép, egészséges, életteli teli, fényes hajat szeretnél, tedd le a hajvasalót.

2012. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

6-os válaszolónak:

Köszönöm szépen. Én Syoss balzsamot és sampont használok.(meg got2be hajfény spray-t) lényegében elégedett vagyok vele a Syossal, csak szebb hajat szeretnék :) mert a hajvasalgatást már unom minden reggel.

2012. okt. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!