Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Movie color vs manic panic?...

Movie color vs manic panic? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Mindkettőről jókat olvastam, és nem tudom eldönteni, hogy melyiket szerezzem be. :S Amúgy kék színűre szeretném festeni vele a hajam. Manic Panictól az After midnight blue-t néztem ki, Movie Colornál meg csak egy rendes kéket láttam..

Valami tanács, hogy melyiket érdemesebb, melyik a tartósabb? Az ára nem érdekel, összespórolom magamnak majd valahogy..



2012. okt. 7. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A manic panic az egyik legjobb, legtartósabb extrém hajsznező. Viszont szerintem még ami jó az a directions, és nagyon szép kék árnyalatai vannak :)

A movie color szerintem nem valami tartós, elég gyakran kell festeni vele...

2012. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kettőt sose próbáltam, én Directionst használok, egy csomó fajta kékje van, és tök szépek.
2012. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
movie-m volt, nagyon szerettem, másfél évig elég volt.
2012. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.!masfel evig volt eleg egy csomag, vagy egyvfestes tartott annyi ideig?

2.! Mennyi ido, mire kikopik a hajbol a directions?

2012. okt. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!