Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok valamilyen depigmen...

Mondanátok valamilyen depigmentáló szereket?

Figyelt kérdés
Vagyis hát az a baj hogy amikor kikapartam a sebeket / pattanásokat megmaradt a bőrömön a helye és örülnék ha mondanátok valamit amivel el lehetne tüntetni :) De ha lehet akkor ne ilyen krémeket mert nem szeretnék rá vagyonokat kidobni főleg hogy a legtöbbje nem is használ. (Csak akkor ha valakinek már bevált és tök tuti! :D) Előre is köszi a válaszokat.
2012. okt. 8. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Most mondjam, hogy én elmentem orvoshoz, felírta nekem a Skinorent mélyen lévő aknékra, a lelkemre kötötte, hogy csak a pattanásomra kenjem, úgy is tettem aztán lósz.rt se ért... Aztán évekkel később látom, hogy ugyanolyan hámlasztó sav van benne, mint a többi depigmentációs dologban, és inkább való szeplőkre mint pattanásra... És semmivel se volt olcsóbb, mint a "sima" krémek.

Nekem a Vichy Normaderm vált be, 2 nap után is már olyan lett a hátam mintha photoshoppolták volna, a vicc, hogy árban nagyjából megegyezik a Skinorennel, de jóval több van benne, és jobb az illata...

2012. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg a kövirózsa leve depigmentáló hatású, az a hatóanyaga az ilcsis fehérítőknek és sok már fehérítő krémnek is. Csak a kövirózsát kell megvenni hozzá, de azt találni is lehet pl :)
2012. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
első: és pontosan mennyi is? :D
2012. okt. 9. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyenként változik, hogy mennyit tesz ré a patika, olyan 3500 körül szokott lenni, de én most fogok venni a Glamour napokon 20% kedvezménnyel.
2012. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ééééééés a vichy normaderm-nek melyik változata mert asszem össze vissza van minden féle vagy mi ..? :D
2012. okt. 9. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nappali krém, ennyi. A mindenféle tisztító cuccuk már nem érdekel. De patikában kérhetsz termékmintát
2012. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén ilcsis kénes bőrradír, és kénes lehúzható maszk :) nekem gyönyörű selymes és foltmentes lesz mindig a bőröm tőle :)
2012. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a licsis dolgokkal vigyázni kell, mert gyümölcssav van bennük, amik pattanásokat okoznak az arra érzékenyek számára. Én is megjártam, többet ártott, mint használt.
2012. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*ilcsis


Előző voltam.

2012. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!