Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cilinque, Estée Lauder vagy...

Cilinque, Estée Lauder vagy Lancome?

Figyelt kérdés
Szemránckrémet szeretnék venni,40 évesnek.

2012. okt. 13. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Én Clinique-t használok, én nagyon szeretem, csak ajánlani tudom!
2012. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatékonyságban, árkategóriában egy kutya mind. Szóval mivel ezek up-line termékek, mindegy.
2012. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Cilinque-et ajánlanám. Nagyon bevált.
2012. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen típusú a bőröd. Én az arclemosók terén kísérleteztem. Hála Istennek segítőkészek az eladók és ha kérsz adnak mintákat, sőt, ha nincs mintájuk és viszel gyógyszertári kis tartályt, tesznek neked.

Nagyon érzékeny a bőröm és mindannak ellenére, hogy a Clinique hipoallergén, én az Estee Laudernél találtam meg a tökéletes lemosót a Verité termékcsaládnál, míg a Clinique kicsapta a bőröm. Bátran lehet kísérletezni.

Egyébként nálunk az egész család a Gigi eye serum szemránckrémet használja, nekünk nagyon bevált.

2012. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!