Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes lenne a Schwarzkopf...

Érdemes lenne a Schwarzkopf Professional Glattot használnom? Nagyon szétroncsolná a hajamat?

Figyelt kérdés

Tervezem a Schwarzkopf Professional Glatt használatát, azonban félek, hogy nem fog használni, és/vagy szétroncsolja a hajamat, ami már eleve nincs a legjobb állapotban, mert majdnem mindennap vasalom kell.

Érdemes lenne használnom, hogy aztán ne roncsoljam tovább a hajamat a folytonos vasalással?

Köszönöm!



2012. okt. 13. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit se segít szerintem.
2012. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb. másfél hónapja lett megcsinálva vele a hajam. Az elején szögegyenes volt, nem is kellett vasalnom az amúgy göndör hajamat. 2-3-re rá már hajmosás után kicsit az alja visszagöndörödött, de az szinte semmi ahhoz képest, amilyen volt a Glatt előtt. Most már csak az alját kell vasalnom, amin szintén segített, mert 1-2 húzástól teljesen egyszerűen egyenes lesz, úgyhogy én mindenkinek ajánlom, aki hasonló gondokkal küzd.

A lényeg, hogy a leírás szerint járjunk el. Egyetlen negatívum, hogy az én félhosszú hajamra majdnem egy egész tubust elhasznált a fodrász. Egy derékig érő frizurához bizony kell majdnem két tubus. (A fodrászkellékestől 2500 Ft körül van egy.) Kettőnél kicsit húzós lehet az ára, de ez még mindig töredéke annak, amit egy hajszalonban elkérnek egy tartós egyenesítésért.

2012. dec. 6. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!