Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes napozás utáni testápol...

Érdemes napozás utáni testápolót venni? Mivel jobb mintha sima hidratáló testápolót használnék?

Figyelt kérdés
2008. máj. 20. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

igen

tilos az égett bört zsíros krémekkel kenni´, mert még jobban ég.

napozás után leginkább ha bör meg is égett a napozás utánni kémek kellenek, amik húsítik a bört és nyugtatják, nem még jobban iritálják.

2008. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Napozás után pár óráig egyáltalán ne kend be a testedet.Ha le vagy égve ne kozmetikumokat válassz, hanem inkább gyógyterméket, pl: Fenistil gél.

Ha egy idő után bekened magad, akkor inkább a megszokott, jól bevállt hidratálódat válaszd.

2008. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem minek kell napozás utáni testápolót használni, mert ha leégsz akkor gyógyszertári terméket használsz ha pedig nem akkor sima hidratálót (ami nem zsíros mivel hidratáló) testápolót mint minden este.
2008. máj. 20. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy újabb csel hogy vegyél és használj kétféle testápolót, holott mindkettő ugyanazt tartalmazza.Második válaszoló.
2008. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:) Egyetértek. Én vettem tavaly napozás utánit és nem volt semmivel sem jobb, mint az én jól bevált testápolóm.
2008. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!