Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet tartós a hajgöndö...

Hogyan lehet tartós a hajgöndörítés? HELP

Figyelt kérdés
Egyenes hajam van, de bulikba mindig begöndörítem. Az a baj, hogy 1 óránál tovább nem maradnak meg a hullámok a hajamban. Használok hajhabot, hajlakkot, 210 °C-os göndörítőt, mégsem tartós. Mit csináljak? Fodrász valamilyen módszerrel meg tudná oldani, hogy legalább EGY estét kibírjon? Gólyabálra szép frizurát szeretnék :) Adjatok ötleteket, kérlek!

2012. okt. 14. 17:08
 1/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem is ilyen a hajam sajnos, pedig nagyon szeretem a göndör hajat. Semmi nem használt, kivéve az a régi gázon melegítős hajgöndörítő, a fodrászom szalagavatómra azzal csinálta és a következő hajmosásig benne is maradt a göndörség, azaz 3 napig.

Szerintem ezt próbáld ki :)

2012. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hajcsavarás vizes hajon hatásosabb.
2012. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a hajsütő vas az egyik legjobb. mama a gáz mellé odaáll, odateszi a kis tükrét, begyujtja a gázt, addig kitisztítja az arcát arctejjel és göndöríti is a haját.

hát 64 évesen úgy néz ki mint egy 45 éves :D


szerintem csináld te is úgy ^^

2012. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit nedvessen fond be szorossan! Aludj úgy és kész!
2012. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyengébb dauerrel próbálkozz. (Illetve a fodrász csinálja neked. :)
2012. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

http://www.youtube.com/watch?v=1GCt9BSbl6I


ez nekem nagyon bevált! dús, hosszú egyenes hajam van, de totál göndör lett 2 napig, aztán már lazább, de 5. napon is hullámos volt. :)

2012. okt. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasznos link :)
2012. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5PHIt_J3Djw

http://www.youtube.com/watch?v=8kdLmWAIaAA

Én mind a két módszerrel elkészítettem már a hajamat, és több napig tartott.

2013. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HeniHair Hajstúdió válasza:

Wella Wave It tartós volumennövelés.


Ajánlom vékonyszálú, egyenes ,könnyen lelapuló hajú hölgyvendégeimnek, bármilyen hajhosszra, mert az eljárás után az könnyed, rugalmas, hullámos, vastagabb, dúsabb lesz a frizurája.

Természetes hullámos haj hatását kelti, semmiképpen nem daureolt képet mutat. Ez egy jóval kimélőbb eljárás, mint a normál Dauer, mert kevésbé bontja meg a hajban a kémiai kötéseket, éppen ezért csak 5-6 hétig tart. A Headlines rövidebb hatóidejének köszönhetően gyorsan kifejti hatását.



Eljárás:

Megmossuk a hajat,majd megtöröljuk és felcsavarjuk,nem dauer csavaróra, hanem egy speciális csavaróra,ami puha nem szúrós és tüskés. A csavaró méretét és a hatóidőt a fodrász dönti el, határozza meg aszerint, amit a vendég kiván. Fontos a jó választás és a hatóidő!

Miután felcsavartuk a hajat, rátesszük a volumennövelő anyagot és hatóidő után fixáljuk. A végén a vendég kérése szerint formázuk, akár egyenesre száritva, hogy dúsabb legyen, de sima, vagy hagyjuk göndören, behabozzuk és diffúzorral száritjuk.

Az a jó, bármit meg tudunk tenni, ha egyenest szeretnénk azt, ha hullámosat azt.

Egy vendég véleménye a headlinesról:


„Érdekes ez a headlines, mert most lesz kb. két éve hogy legutoljára csináltattam, az volt a második alkalom. Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de nekem még most is benne van a hajamban, vagyis a végeiben pontosabban. Biztos vagyok benne, hogy még mindig az, hajmosáskor alul szépen hullámosodik. Ezalatt a két év alatt sem találtam a "google-on" keresve nagyon új információkat róla. Csak hozzászólásokat olvastam, és sokan nem ajánlják és félnek tőle, hogy olyan, mint a dauer. Nem.

Nálam wella termékeket használtak. Szerintem nagyon megérte, mivel nem az a minden hónapban fizetni kell érte dolog. Pláne a tartóssága miatt is. Szerintem azért maradt benne ennyire, mert a második alkalommal nem vártam egy évet sem, hanem kb. 4 hónapot, gondolom- bár hangsúlyozom nem értek hozzá- ráerősített a régebbire, mert akkor sem ment ki még belőle teljesen az előző.

Nagyon-nagyon szép hullámos-göndör hajat kreál. Én még annyi dicséretet, és szép szót nem hallottam azelőtt a hajamról, mint mikor benne volt. Nagyon egyszerű kezelni is, ez volt benne a kedvencem. Kimosom, fejjel lefelé megszárítom óvatosan.

Talán még egy jó hajhabba való befektetést igényel a dolog. Most is készülök csináltatni nyáron. Suli mellett ez a leggyorsabb és legszebb megoldás számomra. Remélem valamit azért segített a véleményem azoknak, akik gondolkodnak rajta. Mondjuk egy biztos, megbízható fodrászt kell választani hozzá.”


Ha eddig vékony szálú, kevés hajad volt ezzel megváltoztathatod a hajad és a képet magadról amikor belenézel a tükörbe!

2014. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fújd le hajlakkal, de ne túl sokat, mert kemény lesz
2014. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!