Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hegeket ellehet tüntetni az...

Válasz25 kérdése:

Hegeket ellehet tüntetni az arcról?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak rá jó kozmetikai kezelések. Pl mikrodermabrázió, derma roller,egyéb hámlasztásos kezelések. vagy vannak lézeres kezelések.
2012. okt. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcssavas hámlasztás. Kozmetikusnál van ilyen eljárás, esetleg ha akarsz, akkor AHA krémek vannak neten, azok csak pár százalékosak. Kisebb hatásfokúak, kezelés előtti héten ajánlják azzal kenni az arcot, előkészíteni.
2012. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyümölcssavas kezelésről jókat hallani, bár én kozmetikusnál még nem voltam olyanon, de van Volpaderm AHA nevű gyümölcssavas hámlasztó és hidratáló krémem, amit éjszakára használok, azt nagyon szeretem.
2012. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!