Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért baj ha nekem a világos...

Miért baj ha nekem a világos szőke haj arany árnyalattal tetszik? Tényleg ciki?

Figyelt kérdés

10es világosszőke hajam van aranyszőke , egészen pontosan. Én nap mint nap azt hallom emberektől,és látom másokon, hogy csak és kizárólag a hamvas szőke a divat, ha valakinek arany árnyalatu a haja azt kicikizik.

Pedig nem azért ilyen mert el van tolva hanem mert nekem a nagyon világos aranyszőke tetszik.


Szerintetek is gáz az aranyszőke és jobb a hamvas szürke szőke?



2012. okt. 17. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz, sokaknak van arany szőke haja.
2012. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt akinek a meleg árnyalat áll jól, az ne is akarjon hamvasat. Az rosszabb, ha nem a nekünk megfelelőt választjuk. Úgyhogy én a helyedben cseppet sem aggódnék!
2012. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik a hamvas haj, de én krol tipus vagyok, nyáron könynen barnulok, szemem zöldesbarna, iagzán ugy látom, hogy nekem ez áll jól, a hamvas sápaszt.


Csak sokszor kapom meg, hogy olyan a hajam mint akinek le van szivatva és arany beütése van, miért nem festetetm be ?

Nincs is kedvem ecsetelni, hogy ezzel van direkt festve:(

2012. okt. 17. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem sárga,hanem tényleg arany beütésű akkor szép,de a sárga ami tényleg mintha le lenne szivatva a haj tényleg nagyon csúnya.
2012. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az arannyal semmi gond, a sárga az ami gáz. A kettő között azért van különbség.
2012. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]



ilyen a hajam

2012. okt. 18. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony nem aranyszőke.. ez narancssárga.
2013. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!