Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgöndörítés. Na de hogyan?

Hajgöndörítés. Na de hogyan?

Figyelt kérdés

Vállig érő egyenes végűre vágott hajam van. Be szeretném göndöríteni. Próbáltam már hajvasalóval, de olyankor mindig kiáll a vége. Úgy is csináltam már, hogy befontam, meg úgy is, hogy kis csigákat csináltam a tincsekből a fejemre, de mindkettőnek az eredménye az lett, hogy úgy néztem ki, mint egy oroszlán. :S

A hajgöndörítő se használ, ott is kiáll a hajam tőle.

Tudtok valami módszert, amitől egy ilyen rövidebb haj is göndör lehet, és nem áll össze-vissza? videó is jöhet



2012. okt. 17. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:

talán ez:

[link]

2012. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sőt, úgy is csináltam már, hogy becsavargattam a hajamat (simán csak úgy, mint amikor unatkozol vagy zavarban vagy, és csavargatod a hajad módszerrel), és a fejemen egy pánt alá becsatoltam.. az is gáz lett :/
2012. okt. 17. 21:17
 3/7 A kérdező kommentje:
igeen, ezt próbáltam én is, de nem jött össze, ettől is kiáll, és olyan, mint a malac farka :S:D
2012. okt. 17. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg van a zoknis módszer is, írd be Youtube-ra, hogy "the sock bun secret", amit elsőre kidob, az lesz az. Hátha működik a hajadon :) Egy próbát megér ennyi kísérletezés után :))
2012. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii, megnézem!^^
2012. okt. 17. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb méretű hajcsavarókkal próbálkoztál? Nedves hajba mogyorónyi hajhabot dörzsölj, majd csavard be és száritsd meg. Ha óvatosan kibontogattad a tincseket, fújj rá kevés lakkot.
2012. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na a hajcsavaró valahogy kimaradt eddig. Köszi, kipróbálom! :))
2012. okt. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!