Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrtípusom van, mégis...

Zsíros bőrtípusom van, mégis folyamatosan hámlik az arcom. Bőrradírt időnként használok de nem túl gyakran. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
a zsírosra azt érted hogy vannak pattanások miteszerek?
2012. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azt értem zsíros alatt hogy nem matt,hanem fényes.

és ha letisztítom az arcom akkor normális de pár óra múlva megint fénylik.

2012. okt. 24. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért hámlik mert vizhiányos a bőröd. Ezt minedenképp hidratálni kell. Ha zsiros börre való termékeket gasználsz a bőrödre a fénylés miatt az szárítja és hámlani fog, ha száraz börre valót a hámlás miatt akkor pedig zsirosodni. Ez gyakori hiba a laikusoknál. Én ugynaigy jártam, amig el nem kezdtem a kozemtikus sulit és ott közölték vele hogy rossz krémet használok. Te mit használsz?

Érdemes egy kozmetikus véleményét kikérni a bőrtípusodról és akkor könnyen krémet választani de a legjobb ha olyan krémet használsz amit ő ajánl rá és professzionális. Pl az Ilcsinek nagyon jó áron vannak a krémei a többi profeszionális termékekhez képest és nagyon jók is.

2012. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Több hidratálás kell a bőrödnek, ha hámlik akkor száraz. Az én bőröm is ugyanilyen zsíros hámlós rémes, sokáig ezért nem is használtam hidratáló krémet, mert mondom minek, attól még jobban zsírosnak tűnik. De ez nem így megy, a zsíros bőrnek is ugyanúgy kell a hidratálás minden nap.

Én Synergen hidratáló krémet használok (nagyon vékonyan) + Essence színezettet, olcsóak és számomra megfelelőek erre a problémára.

2012. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!