Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a Tetracyclin nevű antibiotikumról? A pattanásaimra kaptam, és ami után maradt lilás, barnás foltokra. Azok elmúlnak egyáltalán valaha?

Figyelt kérdés

Nagyon töredezik, hullik a hajam, és pattanásos a bőröm. Már 3 hónapja járok bőrgyógyászhoz, kaptam vitaminokat, de semmi.. Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz és csinálunk hormonvizsgálatot, hátha valami belső gond van.

16/L



2012. okt. 24. 17:46
 1/2 anonim válasza:

Nekem is Tetracyclin Wolf antibiotikumot írt fel a doki, de nem javult a helyzet. Fő gondom az állammal volt, rémes és szörnyen fájdalmas görcsök nőttek rá, majd begyulladtak az áll alatti nyirokcsomóim is. Valaki mondta, hogy a szolárium jót tenne, legalább heti egyszer 10, vagy kétszer 5 perc. Kételkedtem és eleve szolárium ellenes voltam, de bejött. Mellette bőrradírt is használok, ami elvileg mitesszer ellenes is pluszban, valamint tonikot, de azt csak az államra. Amikor már úgy érzem, hogy nagy görcs van valahol, de még nem fejlődött ki, akkor bedobok egy Augmentint és attól lejjebb megy, ha nem akkor még egyet.

A lilás foltokat egy idő után a szoli és a bőrradír kombinációja elhalványítja, vagy akár el is tünteti, legalábbis nekem a java eltűnt és a többi is egyre halványabb.

A bőrgyógyászok akiknél voltam eddig tojnak az emberre, az első például gyöngyvirágszappant rendelt el, de az egész arcom kiszáradt tőle, aztán volt olyan mint a golyós dezodor, nem emlékszem a nevére, majd a Tetracyclin. Kozmetikusok sem álltak a helyzet magaslatán, semmi kencéjük nem jött be, továbbá nekem az Ilcsi féle feketeszappan se, attól is csak kiszáradt a bőröm, de a pattanás kijött.

28/N

2012. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató! :) Engem leginkább a foltok zavarnak, de akkor remélem nekem is elmúlnak majd.
2012. dec. 16. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!