Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A homlokom, felkarom eléggé...

A homlokom, felkarom eléggé pattanásos. Mellkasomon, hátamon van kb 10, ebből 5 nagyobb. Szedtem Sotretet 2 hónapig, kezdett már látszódni a hatása, de abba kellett hagynom, ekcémás lett az alkarom (szója allergia hajlamom van. Más gyógyszerre ötlet?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 00:31
 1/4 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, ez lemaradt, 21 éves.
2012. okt. 28. 00:32
 2/4 anonim válasza:
Én Naturlandos szalicilsavat szoktam használni ha kijön a fejemre valami.. Este egy zsepivel bekenem és másnapra már szinte ott sincs. Leszárad! Persze nem szabad sokat rátenni, csak épph bekenni. Kozmetikusok is szokták használni. (az enyém legalábbis) Gyógyszertárba lehet venni pár száz forintért!
2012. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél kénszappant gyógyszertárba, és fürdéskor azzal most át a problémás részeken, az is szépen szárítja. Az arcomat nagyon szépen rendbehozta :)
2012. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mennyi idő volt, mire ezek hatottak nektek?
2012. okt. 29. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!