Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj hogy 13 évesen minden...

Az baj hogy 13 évesen minden másnap bekenem az arcomat? Csak körömvirág krémet rakok rá, mert elég száraz a bőröm. De anyukám szerint nem kéne ilyen gyakran kenegetnem. Ettől tényleg hamarabb fog ráncosodni az arcom?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó krémeket használsz, akkor nem fog hamarabb ráncosodni, sőt. Jól is teszed, hogy a száraz bőrödet ápolod, ugyanis a száraz bőr hamarabb öregszik (jó, nyilván nem 13 vagy 25 éves korban, de idősebbnek néz ki, mint egy zsíros bőr). Nem tudom, a körömvirágkrém jó-e rá, azt szerintem inkább gyulladt vagy nagyon érdes területekre szokták kenni (pl könyök, térd), elég sűrű és nehéz krém, ami nehezen szívódik fel, viszont egy sima nappali hidratálókrémmel nem lőhetsz mellé :)
2012. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
múltkor tettem fel egy kérdést és nekem itt ketten mondták, hogy kézkrémmel nem szabad kenni az arcbőrt, mert teljesen más anyagok vannak benne (pl alkohol, ami még inkább szárítja), mint az arckrémben. Szóval a helyedben inkább beruháznék egy arckrémbe. (kérdésedre válaszolva : nem baj, ha mindennap bekened)
2012. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Egyébként az van ráírva a körömvirág krémre hogy "védelem a bőrnek arcra és testre..." szóval nem csak kézre való.
2012. okt. 31. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Használj kifejezetten fiataloknak való arckrémeket.

Például:


Essence My Skin:

[link]


Balea Young Soft & Care:

[link]

2012. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!