Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajfestés eddig fodrászn...

Morzsa kérdése:

Szőke hajfestés eddig fodrásznál, most itthon. Aki tud segítsen. Lehet itthon festett hajból is szép szőke?

Figyelt kérdés
A fodrászom a Palette sarki ezüst szőke hajfestékkel festi a hajam.Viszont egyre drágábban dolgozik,és mivel munkanélküli lettem,már nem engedhetem meg magamnak azt,hogy fodrászhoz járjak.7000ft-ot szoktam fizetni.Ha megveszem ugyanezt a hajfestéket,ugyanazt a színt fogom kapni?Azt tudni kell,hogy a saját hajszínem sötétbarna,és festés után sem egy árnyalatú a hajtő,és a hosszú rész,de nem is nagyon tér el egymástól.Azt nem tudom,hogy csak azt az oxigént teszi-e bele a festékbe,ami gyárilag hozzá jár,vagy esetleg keverhet-e hozzá mást is.Viszont nem szeretnék abba a hibába bele esni,hogy a hajtövem túl sárga lesz,a többi ahhoz képest meg világosabb.Mindenféle tanácsot szívesen fogadok!
2012. nov. 6. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

micsoda?? Ez valami vicc ugye,csak hülyéskedsz hogy palette festékkel fest és 7 ezret fizetsz??:DD Ha ez igaz nagyon át lettél b@szv@..

Menj be drágám egy fodrászkellékeshez és ott ingyen kapsz segítséget nem 7 ezer ft-ért egy drogériás vacak festékért xd

2012. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fodrász szalonba járok,ahol az üzletnek bérleti díja van,és a Tigi hajápoló termékei.Ha megnézed ezeket a termékeket,láthatod,hogy mi mennyibe kerül.Tudom,hogy a festék magában nem nagy összeg.Mellesleg megemlítem,hogy a mi kis városunkban,ez a legolcsóbb üzlet,ahol ennyiért festenek.Egyébként meg,a festéssel kapcsolatban kérdeztem,és nem az árral.
2012. nov. 7. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát próba szerencse, de sötétbarnából elég nehéz ezüstszőkét festeni. Én a helyedben azért megpróbálnám és vennék mellé egy Balea More Blond hajsprét, amivel lehet világositani az árnyalaton.
2012. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ebben igazat adok hogy drága méghozzá azért mert nem is profesionális festéket teszi rád fodrászoknál inkább a termék az ami drága nem a munka igy én sem értem h miért kerult ennyibe no de hát mind1.Én magamnak szokta szokiteni és festeni is azt ajánlom hogy probálj ki a palett.nél egy jobb hajfestéket a palett az nagyon nem jo már a piacon igaz sokan ezt veszik mert olcso mint a tobbi azt javaslom hogy elobb kend fel a hajtore és hagyd rajta hatni aztan kend fel a tobbi hajadra is erre azért van szukség h a hajtonek tobb ido kell ahoz hogy ne legyen kulombség a 2kozt
2012. dec. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én otthon festettem mindig, csak 3 havonta mentem fodrászhoz de általában akkor is csak vágatni... simán be lehet festeni a sarki ezüst szőkével otthon is, de én kérném a segítségét vmi bnőmnek a helyedben, csakhogy mindenhol be legyen festve a töve és ne legyen foltos. arra vigyázz, hogy csak a tövét fesd először, hagyd hatni, majd húzd rá a végére, hogy kapjon pigmentet a hajad és hagyd hatni ott is vagy 5 percet. de az egészre ne húzd rá 40 percig mert le fog törni! nekem is sötétbarna az eredeti, 3 éve vagyok nagyon világosszőke. sok szerencsét! :)
2012. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áttértem az alfaparf hajfestékre,és nagyon szuper!Ezek után palette-vel soha nem lesz festve.Csak ajánlani tudom mindenkinek!Igaz nem kerül sokkal kevesebbe,mert kell 1 doboz szőke ami 1550.-,és 1 barna,mert az alsó réteg barnára van festve,szintén 1550.-,plusz hozzá az oxi.de viszont minőségileg sokkal kímélőbb és sokkal szebb és puhább lesz tőle a haj.Így 4500.-ból megúszom.Kár,hogy nem találtam rá eddig a fodrászkellékes festékekre.
2012. dec. 30. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!