Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran lehet csináltat...

Milyen gyakran lehet csináltatni tartós hajegyenesítést?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg amikor már kijött belőle az egyenes. olyan 3-4 hónap után, meglehet csináltatni. de azért kérdezd meg azt, aki neked csinálta
2012. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, szerintem eléggé roncsolja a hajvégeket, fél évet biztos várnék. Nekem még mindig egyenes, pedig csak szept. végéig kellett volna tartania.
2012. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Andrey80 te mennyiért és milyen fajtát csináltál?:)
2012. nov. 16. 14:09
 4/7 A kérdező kommentje:
*Audrey
2012. nov. 16. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, 2féle krémet kentek a hajamra mindegyik rajta volt 20 percig, és nem is vasalták bele. 10ezer volt ápolókrémmel együtt. Viszont 2 hónap múlva 3 centit vágattam a hajamból, mert elég seprűs lett a vége. Mondjuk már ideje volt vágatni, de azért ennyit nem akartam.
2012. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jahértem:) én pont azért akarom megcsináltatni,hogy ne lgyen szálkás,vagyis h ne vasaljam...de ígymár nemtudom:/
2012. nov. 17. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megérte megcsináltatni, viszont ez is beavatkozás a haj szerkezetébe, úgyhogy károsítja rendesen. Ha nem sajnálod, hogy olykor vágatni kell belőle, akkor csináltasd. Ha seggigérőre akarod növeszteni, akkor nem ajánlom.
2012. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!