Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok, gáz ha beszeretném...

Fiú vagyok, gáz ha beszeretném festetni a hajamat feketére közepes barnáról? 17/F

Figyelt kérdés

Nem tudom, szerintem nagyon nem megy a meglehetősen fehér arcbőrömhöz ez a barna haj. Nem lenne gáz ha befestetném?

Ha nem, miért?


2012. nov. 22. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ha feketére fested a hajad még jobban virítani fog az arcod.

Am nem gáz, max akkor ha platina szőke hajad lesz rózsaszín csíkokkal. Egy sima feketébe semmi gáz sincs, de ha az miatt akarod festei a hajad mert nagyon fehér arcbőrhöz ettől csak még sápadtabbnak fogsz tűnni.

de egyszer élünk fesd hát be :D

2012. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el mindenkinek, hogy festve van, senkit nem fog zavarni.
2012. nov. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia

Az a bibi hogy barna haj hasonló a feketéhez, de a fekete jobban elfog térni az arcodtól

Végülis nem baj, mert koravén férfiak is festik a hajukat, hogy ne őszen mászkáljanak, neked meg szimplán csak kell azt ennyi

Sokan túl reagálják a férfi szépségápolást, hogy körömreszelés az milyen már, igenis lehet festeni a hajunkat ha úgykívánja a helyzet

20/F

2012. nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajfestéssel nem lenne probléma. Nem gáz szerintem. Viszont a fekete még jobban nem menne a fehér bőrödhöz.
2012. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

en befestetnem a helyedben,ugyis hamar leno nektek:)

de igaz amit mondtak a többiek,hogy ez még jobban sapasztana.

16l

2012. nov. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Lehet, hogy sápaszt, de szerintem nyugodtan kipróbálhatod..

Egyáltalán nem gáz, ha szeretnéd, és ettől jobban érzed majd magad fesd be. :)

2012. nov. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Inkább válassz egy erős sötétbarnát , totál olyan mint a fekete de mégis természetesebb hatása van.A fekete hajfestéktől kicsit művi lesz.Nálam is az elején olyan volt mintha parókám lenne.

Én is sötétbarnára festem , sokkal jobb.

Ja meg a feketétől hullhat is a haj...


23/L

2012. nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3 én reszelem a körmöm a szélén, mert csipesszel vágom és szoktak maradni részek, amik szúrnak mint a fene.
2012. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, még inkább kiemelné az arcbőröd, de attól még lehet, hogy jól állna. Én maradnék valami természetesebbnél, ha mindenképp festeni akarod, de szerintem egy kép sokat segítene, ha felraknál, hogy meg mondjuk jól állna-e egyáltalán. :)
2012. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, a fekete hajfesték nagyon mű hatást kelt, tapasztaltam. Én sötétbarnával festem a hajam és nagyon természetes hatása van. Na és persze mindenki lefeketézi.xD

L/18

2012. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!