Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik rendszeresen...

Lányok, akik rendszeresen sportolnak! Milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés

Alapból 3-4 naponta mosom, edzeni meg ugye 2 naponta jó menni. Utána pedig olyan csapzott, mert ugye ott jól megizzad.

Ti hogy csináljátok? Utána mindig megmossátok ha kell 2 naponta?

Eddig úgy igazítottam a kondit, hogy hajmosásra essen, de 3-4 naponta járni meg semmit nem ér.

Van erre valami praktika, vagy meg kellene mosni utána? Nekem eléggé hullik a hajam, azért is mosom olyan ritkán, nem is szeretném sűrűbben.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. nov. 22. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én heti 5x edzek, heti 2-3x mosok hajat.
2012. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nem csapzott utána, miután jól leizzadtál? Nekem az :-(
2012. nov. 22. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, de megszárad :D utána már jó.
2012. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megszárad, utána nekem jó. Ha nagyon rossz és zsíros, csapzott, próbálkozz száraz samponnal, és akkor ráérsz csak másnap hajat mosni.
2012. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak az a baj, hogy nekem utána viszket is az izzadtságtól :-(
2012. nov. 23. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem mindig samponnal,hanem ezzel is mosod a hajad akkor nem fog károsodni. Ha tudod várd meg míg magától szárad meg a hajad,így egyáltalán nem ártasz neki ha 2 naponta mosod. Ha nem tudod megvárni,akkor legalább 10-15 percig csavard türcsibe a hajad,addig félig megszárad,és utána nem nyúzod annyit a hajszárítóval.


Hajtípustól függ,hogy teljesen zsírmentes lesz-e ettől a természetes sampontól a hajad. Nem tudom én rosszul használtam-e,de egy kicsit zsíros maradt utána,egyáltalán nem volt feltűnő de azért látható(no meg nekem érezhető is) volt. Akárhol olvastam,nem láttam hogy bárkinek is zsíros maradt volna tőle,így visszagondolva talán az lehetett a baj,hogy több vizet engedtem a palackba mint a videóban.

Mindegy,szerintem próbáld ki! Lényeg,ha 2 naponta mosod a hajad kitudod tolni hogy egy héten 3x legyen megmosva,és pl abból 1 vagy 2 alkalommal használd ezt a szódabikarbónás sampont,így nem károsodítod a hajad. :) Puszi

2012. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,még valami: ha neked beválik és egyáltalán nem marad zsíros tőle a hajad akkor használd minél többször. Néhányan írták fórumokon,hogy kiszárította a szódabikarbóna a hajukat. Ezt maximálisan elkerülheted,ha az almaecetes öblítőbe teszel pár csepp illóolajat,amit -ha jól tudom- a patikában tudsz beszerezni olcsón. Azért nézz utána ennek a google-n,hogy pontosabban tudd milyen illóolaja(ka)t kell beszerezned,én sajna nem tudom neked megmondani mert cs emlékezetből tudom,utána guglizni meg lusta vagyok. :) No mindegy,azért mondom,hogy a hajam hossza nekem nagyon szép volt tőle,egyáltalán nem szárított,mondjuk én cs 3x használtam. =)
2012. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!