Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hullik a hajam mindenképp...

Ha hullik a hajam mindenképp bőrgyógyászhoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Tudom tudom ősszel jobban hullik mint máskor, de most valahogy jobban mint eddig.lehet ennek köze ahhoz hogy nem engedem kiengedve hanem csak összefogva?sosem volt sok hajam, mindig is éppen elég vékonyszálú hajam volt, de most nagyon kezdek félni hogy még ezt is elhagyom a fejemről :(

bőrgyógyász tud rá adni valamit hogy meggátolja, vagy csak fölösleges pénzkidobás?esetleg vitaminok amik beválltak? akinek van tapasztalat írjon légyszi.


2012. nov. 27. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Stella hajszesz, 2 hét mindennapos használat után már nem is hullott a hajam.
2012. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a haj összefogásához,de azért ne túl szorosan gumizd össze.Nem kell beparázni attól csak rosszabb lesz :D.Nem feltétlen kell egyből bőrgyógyászhoz fordulni,de ha úgy érzed hogy már nagyon nagyon akkor tényleg menj el.Hát sok vitaminról hallottam, amiket én próbáltam az a revalid,béres szépségvitamin meg a kalcium kovaföld kapszula.Ezek közül talán a kovaföld volt a legjobb,de ez egyéni.Ajánlom a pakolásokat a hajadra az sokat javít rajta:) én következőképp szoktam:egy tojássárgája,olívaolaj, ricinus olaj,méz.Hajmosásnál fontos hogy csak a tövét mosd de azt is óvatosan :) használj kímélő sampont,natúrkozmetikumokat.Remélem segítettem.
2012. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!