Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mennyi hajatok hullik...

Nektek mennyi hajatok hullik ki hajmosáskor?

Figyelt kérdés
Mosás közben, illetve amikor vizesen kifésülitek...Kíváncsi vagyok az enyém kóros-e...
2012. nov. 27. 22:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem nagyon sok.. tudom h összel mindenkinek hullik.. de talán ez már tulzottan sok.. nekiálltam szedni a Revalid-et, már 2. hónapja szedem, kicsit érzem h már jobb.. nem hull annyi.. ajánlom neked is
2012. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már próbáltam, nem ért semmit :-(
2012. nov. 27. 23:24
 3/15 anonim válasza:
nekem nem csak hajmosáskor hullik,hanem mindig...mindenfelé a hajam van :/
2012. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hullik már egy fél éve kb. Én mosás előtt kifésülöm rendesen és akkor kihullik valamennyi, aztán mosás közbe meg nem ragad meg a kezemen, aztán ha megszárítom megint hullik valamennyi. Sajnos észrevettem hogy ritkult tavaly óta, mert nekem nagyon szép dús hajam volt. Állítólag vashiányom van, lehet hogy neked is, én még orvoshoz nem mertem elmenni. :S 16L
2012. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem minimális 40/F, viszont a húgomnak 36/N borzasztóan hullik.Sok-sok hajsampont letesztelt már, de még mindig ugyanúgy hullik a haja mint régebben.

Mosás közben:borzasztó sok haj szokott összegyűlni a szűrőben

Vizesen fésülve:akkor már valamivel kevesebb.

2012. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a külső kezelés nem használ akkor belül van a gond... gyulladás, ciszta, vitaminhiány... menj orvoshoz.
2012. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden orvosnál jártam már, minden eredményem rendben..vitamint szedek régóta...tehát nem tudom mi lehet a baj, de már a fejtetőmön nagyon megritkult :-(
2012. nov. 27. 23:40
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
nem szoktam hajat mosni
2012. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
nekem nem sok de mégis néha sírok :'(
2012. nov. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mosáskor csomókban jön ki és a hajmosás végére eldugul a kád lefolyója. Hajszárításnál is kihullik egy pár szál és minden fésülködéskor megtelik a kefe letört és kihullott szálakkal. És az egész lakás az én hajammal van tele.

Nekem is régen nagyon dús hajam volt, de a vashiánynak köszönhetően egyre több és több hullik ki, ami nagyon elkeserít. :( Eleinte a hosszúságának és ebből következően a súlyának tulajdonítottam ezt a jelenséget, de most derült ki, hogy kóros vashiányom van, ami többek közt hajhullást is okoz.

(Ha fáradt is vagy mostanában és esetleg többet eszel, mint régebben, akkor nem ártana elmenned neked is vérvételre.)

Remélem, hogy tudtam segíteni valamennyit.

2012. nov. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!