Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak pattanások...

Mit használjak pattanások ellen? Az Aknesol Clean krémről és a Kék-Lukács Akne-Stop Krémről hallottam, h az jó, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az arcom eléggé pattanásos, és kismillió krémet kipróbáltam már, de nem igazán használt. Voltam kozmetikusnál is, de nem vált be. :/ Légyszi írjatok valami jó módszert az eltüntetésükre!
2012. dec. 9. 14:31
 1/7 anonim válasza:

Szia.

Szerintem menj el először egy olyan kozmetikushoz(aki érti is amit csinál) egy arckezelésre, aki szépen megtisztítja a bőröd, és ő meg tudja mondani, hogy milyen terméket ajánl, ami a te bőrödnek a legmegfelelőbb.

Ha ez sem válik be, akkor viszont menj el bőrgyógyászhoz, és ő felír majd gyógyszertári krémet.

Amúgy meg minden reggel és este, artisztítás, krémezés.

2012. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, akkor megpróbálom egy bőrgyógyásznál :)
2012. dec. 9. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem dermofil paszta, egészséges étrend segített.
2012. dec. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Én nem vagyok túlságosan pattanásos, de mindig van rajtam 3-4. Ezek általában az arcom szélén jönnek ki. Amúgy én a kenőcsöktől még jobban kipattogtam, vagy elkezdett hámlani a bőröm. Próbálj ki inkább valamilyen arctisztító tonikot. Nekem csak azok válnak be. (ajánlok minden féle garnier terméket) Sok szerencsét! :)

2013. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül elmentem bőrgyógyászhoz, és felírta nekem a Zinerytet, ami nagyon hatásos volt, most már alig van 1-2 pattanásom :)A garnier termékeket én is szeretem és használom, és így ez a kettő teljesen bevált :)
2013. márc. 8. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
én a sima bőrgyógyászt nem ajánlom, azoknak a pattanás elleni gyógyszereknek sok-sok mellékhatása van. ha hiszel a homeopátiában, akkor homeopata bőrgyógyászt javaslok. emellett az akne stop krém is rengeteget segíthet, nekem ez vált be a legjobban, nincs tele mesterséges anyagokkal.
2013. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én megtaláltam a csodát,megosztom veletek,aztán később imába foglalhatjátok a nevem.:)

Viccet félre téve,tényleg csoda!!!

Hormonális problémáim vannak egy ciszta miatt a jobb petefészkemen ,ami bújócskát játszik 16 éves korom óta, nem tudta "elkapni" egy nőgyógyász sem. így Diane 35 -öt szedtem 5 évig,persze semmit nem oldott meg ,az életem pokol volt ugyanis 16 évig voltam modell és rengeteg munkát vesztettem el a hormonok miatt. New York,Los Angeles volt az otthonom 13 évig,itt az összes híres bőrgyógyászt ,kozmetikust felkerestem. Hámlasztások sorozatán mentem keresztül ,és még tudnék mesélni. Kérlek benneteket ne ítéljetek el ,ezeket az információkat nem "felvágásként" teszem közzé,csak azért hogy igenis BÁRKI szenvedhet ettől az iszonyú bőrproblémától.

Szóval a hosszú történet röviden,2012-ben kisfiam született,a terhesség alatt visszakaptam álom bőrőm majd 9 hónap múlva ismét a rémálmom vált valóra. kétségbe estem ,és hiú természetem győzött. Újra szedtem a diane 35-öt. Ugye mindenki tudja hogy 35 felett csak 1 évig szedhető. Abbahagytam ,és ismét a "pattanásos csaj" lettem, mert több akném lett mint valaha. Én mindig az ameriakhoz fordultam tanácsért ,néha akkora baromságokat tudnak mondani ,de tudjátok "gazdagok a lelki szegények" . Szóval egy videóra akadtam . És tényleg megtörtént a csoda és tényleg 3 nap alatt. Szűretlen almaecet (bio),toner ,és sajnos inni is kell,igen undorító de nem hiszitek el hogy tényleg ,és igenis van fény az alagút végén. Írjatok privit hogy hogyan és mikor ,mennyit,mert több problémára is megoldás.

2014. máj. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!