Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha az orr piercinge...

Mit tegyek ha az orr piercingem helyén piros dudor keletkezett?

Figyelt kérdés
Annyira nagy piros dudor keletkezett a lövés helyén, hogy ki kellett vennem az ékszert mert már csúnyán mutatott az orromban ez miatt...próbáltam steril tűvel kiszúrni, mert azt hittem hogy genny vagy pedig valamilyen folyadék gyülemlett össze benne...de nem!!!! egy DUDOR..mivel ápoljam hogy lemenjen és csak a szúrás helye legyen?????? Vagy milyen ékszert tegyek bele???? Akinek volt ilyen kérlek írjon..előre is köszönöm!
2009. aug. 23. 00:35
 1/5 anonim válasza:
0%
Neked is BÜDÖS a szád reggel, mikor felkelsz?
2009. aug. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 pohár meleg vízbe 1 teáskanál só és vattával nyomkodod bele a sebbe, csípi majd de használ vagy betadine oldat. fertőtlenítgesd, a só jobban bevállt nekem. és hagyd benne a gyógyfémet.
2009. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlen féméruékeny? Nekem anyám az, és ha valamilyen fém ékszert hord, akkor 1 nap után kijön rajta ilyesmi tünet...
2009. aug. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csinált ilyet.


fujogattam Oxycort ( gyogyszertárban kaphato pirszingek gyulladására ) spray vel és elmult.


NÉha néha begyulladt még az elején, de nem akartam kivenni , aztán fujogattam, egy idő után meg megunta magát, nem gyulladt már be.

2009. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm nektek. úgy döntöttem kipróbálom sós vízzel kenegetni...remélem elmúlik!! Nem vagyok fémérzékeny. Egyébként meg csak 5 napja vettem ki, nincs szívem lemondani róla, hisz annyira szeretem!! Jól áll, és tetszik nagyon. Alig vártam hogy túl essek rajta, hisz míg nem volt nagyon féltem hogy fájni fog meg milyen lesz...stb...és nem venném ki!!!!!!!!! :)
2009. aug. 24. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!